نخستین برد تراکتور با خطیبی؛ جلالی همچنان در حسرت پیروزی

تهران- ایرنا- تراکتور با گلزنی ۲ بازیکن شمالی خود موفق شد از سد نساجی مازندران بگذرد و نخستین برد خود را با سرمربی جدیدش جشن بگیرد.

به گزارش ایرنا، تیم‌های تراکتور تبریز و نساجی مازندران از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند و برگزار کننده یکی از بازی‌های هفته هفدهم بودند که در پایان تیم میزبان با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست پیدا کرد.

ابتدا تیم میهمان بود که در دقیقه ۱۲ روی ضربه سر محمود قائد رحمتی به گل رسید. بعد از این گل تراکتور برای جبران گل خورده پیش آمد و در همان نیمه اول توانست کامبک بزند. محمد عباس‌زاده در دقیقه ۲۲ گل نهم خودش در این فصل را مقابل تیم سابقش به ثمر رساند. در ادامه نوبت به میثم تیموری، دیگ بازیکن شمالی تی‌تی‌ها رسید که در دقیقه ۴۵ با ضربه سری دقیق موفق شد گل دوم پرشورها را به ثمر برساند. او بعد از این گل با عصبانیت، تابلوهای تیلبغاتی را شوت کرد.

در ۴۵ دقیقه دوم با وجود اینکه هر ۲ تیم موقعیت‌هایی داشتند هیچ گلی به ثمر نرسید. جدی‌ترین موقعیت در دقیقه ۹۶ برای نساجی به دست آمد که ضربه محمود قائد رحمتی از روی خط توسط مهدی تیکدری دور شد تا خطیبی در دومین هفته‌ای که سرمربی تراکتور بود به نخستین بردش برسد. جلالی اما در ششمین هفته‌ای که سرمربی نساجی بود پنجمین باخت عایدش شد و همچنان در حسرت پیروزی باقی ماند.

تراکتور با این پیروزی ۲۶ امتیازی شده و در رده پنجم قرار گرفت. نساجی هم با ۱۰ امتیاز فعلا در همان رده پانزدهم باقی ماند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha