فراخوان همایش ملی «ایران 14: رفاه و تأمین اجتماعی»

همایش ملی «ایران 14: رفاه و تأمین اجتماعی» با هدف هم‌اندیشی درباره آموخته‌های سیاستی از رخدادهای تاریخی حوزه رفاه و تأمین اجتماعی در ایران قرن چهاردهم خورشیدی در سال پایانی این سده، توسط موسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی در اردیبهشت ماه سال 1400 برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، موسسه عالی پژوهش با همکاری سازمان تأمین اجتماعی میزبان دریافت پژوهش‌ها و نتایج طرح‌هایی است که در قالب تحلیل انتقادی سیاست‌های مرتبط با حوزه رفاه و تأمین اجتماعی یا ارزیابی و ارزشیابی اثرات آنها انجام گرفته است.

شایان ذکر است همچنین موسسه در نظر دارد از اسفندماه سال 1399 تا تاریخ برگزاری همایش، مجموعه نشست های تخصصی مرتبط با محورهای همایش با صاحب نظران و متخصصان این حوزه با هدف به اشتراک گذاشتن رویکردها و تعمیق مسائل و سوالات همایش از طریق راه اندازی بحث های تخصصی و انتقادی برگزار کند.

برهمین اساس اولین نشست با موضوع «بررسی چرایی و چگونگی برگزاری همایش ایران 14» به صورت مجازی، فردا؛  هفدهم اسفند 1399، ساعت 13 تا 15 برگزار می‌شود.

در این نشست،  علی حیدری رئیس شورای سیاستگذاری همایش(عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی)، روزبه کردونی رئیس کمیته علمی همایش (رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی) و  یاسر باقری دبیر علمی همایش (مدیرگروه مطالعات اجتماعی و فرهنگی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی) سخنرانی خواهند داشت.

لذا از پژوهشگران، فرهیختگان و متخصصان حوزه رفاه و تأمین اجتماعی دعوت می‌شود که در این جلسه هم‌فکری داشته و از طریق ادرس موسسه به نشانی www.ssor.ir در این جلسه مشارکت نمایند.

م.خ

منبع: موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی source

برچسب‌ها

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =