نماینده آستارا: حضور مردم در انتخابات پایه‌های نظام را تقویت می‌کند

آستارا - ایرنا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پر شور مردم در انتخابات، پایه‌های نظام جمهوری اسلامی را تقویت می‌کند و انتخاب صحیح آنها در بهبود وضعیت کشور تاثیرگذار خواهد بود.

غلامرضا مرحبا روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا بیان کرد: کشور در حال حاضر در شرایط دشوار اقتصادی قرار دارد و حضور مردم در تمام صحنه های سیاسی و اجتماعی به خصوص انتخابات، بسیار حائز اهمیت است.

وی اضافه کرد: کشور ما سالهاست در جنگ اقتصادی به سر می برد و در طول این سال ها بحران ها و تحریم های زیادی را پشت سر گذاشته ایم و مردم هرگز از نظام و انقلاب اسلامی دلسرد نشده اند.

وی بیان کرد: دشمنان، معیشت مردم را هدف گرفته اند و هر روز می خواهند بذر ناامیدی را در اجتماع بپاشند، اما مردم ایران اسلامی با برخورداری از فهم بالای سیاسی، ریشه مشکلات را تشخیص می دهند.

مرحبا ادامه داد: مردم در انتخابات ۱۴۰۰ فارغ از هرگونه اندیشه و جناح سیاسی باید شرکت و در انتخاب خود دقت کنند و معیارهای انقلابی گری، روحیه جهادی و عشق به نظام و ولایت فقیه را مد نظر قرار دهند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: رفتار صادقانه، تلاش برای رفع مشکلات معیشتی مردم و فراهم کردن رفاه عمومی باید مد نظر منتخب مردم در انتخابات ریاست جمهوری باشد و فرد منتخب با پشتوانه مردم، با اقتدار برنامه های خود را پیش ببرد.

مرحبا افزود: انتخابات شوراها نباید تحت الشعاع انتخابات ریاست جمهوری قرار گیرد، بلکه باید مردم با برنامه های نامزدهای شوراهای شهر و روستا آشنا شوند و شوراها با خرد جمعی امور را پیش می برند و شهرها و روستاها را به توسعه، عمران و آبادانی می رسانند.   

 انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان در سراسر کشور در ۲۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =