۱۶ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۸
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84254286
۰ نفر

برچسب‌ها

صادقی: گل نزدن‌ها سایپا را آزار می‌دهد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: این گل نزدن بازیکنان است که تیم ما را آزار می‌دهد اما باید تلاش کنیم تا این مشکلات را برطرف کنیم.

به گزارش ایرنا، ابراهیم صادقی پس از تساوی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در دیداری خانگی در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: می دانستیم بازی سختی در پیش داریم. نفت فشرده و بسته بازی کرد و دنبال ایجاد موقعیت در ضد حملات بود. در چنین مسابقات باید از تک موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم.

وی افزود: تا دقیقه ۲۰ نتوانستیم موقعیت چندانی روی دروازه حریف ایجاد کنیم اما پس از آن  توانستیم به بازی مسلط شویم و چند موقعیت خیلی خوب روی دروازه حریف ایجاد کردیم. ضربات ایستگاهی زیادی به دست آوردیم که نتوانستیم از این شرایط استفاده کنیم. در نیمه دوم هم بیشتر بازی در اختیار ما بود و سعی کردیم با اضافه کردن یک مهاجم از حملاتمان استفاده کنیم. با توجه به بازی بسته حریف نتوانستیم موقعیتی خلق کنیم. حریف هم با تمام وجود تلاش کرد و جنگید تا بتواند از این بازی امتیاز بگیرد و به هدفش رسید.

سرمربی تیم فوتبال سایپا اضافه کرد: در چنین مسابقاتی نباید امتیاز از دست بدهیم. تمام هدف ما کسب سه امتیاز بود. باید خوب ریکاوری شویم و خودمان را برای بازی‌های بعدی آماده کنیم.

وی در مورد اینکه آیا گل نزدن سایپا به خاطر چمن ورزشگاه شهدای پاس قوامین بود یا خیر، اضافه کرد: چمن ورزشگاه آزادی را نمی‌توان با دیگر ورزشگاه‌ها مقایسه کرد اما چیزی که واضح است این است که مسوولان این ورزشگاه تلاش می کنند بهترین چمن را در اختیار ما قرار دهند. نباید این زمین را با ورزشگاه آزادی مقایسه کنیم.

صادقی ادامه داد: بازی با استقلال و پرسپولیس شرایط خاص خودش را دارد که در آن دیدارها توانستیم بازی بهتری ارائه دهیم اما امروز حریف بسته بازی می کرد. ما باید این فشردگی دفاع حریف را باز می کردیم. در چنین مسابقاتی باید از تک موقعیت ها استفاده کنیم. گل نزدن ها تیم ما را اذیت می کند اما باید جبران کنیم.

سرمربی سایپا تصریح کرد: مسلمان بعد از ۱۰ هفته مصدومیت بازگشته و برای اینکه رفته رفته به ما اضافه شود، سعی کردیم کم کم از او بازی بگیریم تا زیاد ما را اذیت نکند.

تیم فوتبال سایپا در دیداری خانگی در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال با تساوی بدون گل برابر نفت مسجد سلیمان متوقف شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =