۱۶ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۵۳
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 84254177
۰ نفر

برچسب‌ها

یک شرکت تعاونی متخلف در اردبیل جریمه شد

اردبیل - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: یک شرکت تعاونی متخلف در اردبیل به علت قاچاق جو به پرداخت سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

به گزارش ایرنا ، علی رحیمی‌آذر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: بر اساس گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت مبنی بر تخلف در خرید و فروش ۷۵ تن جو وارداتی از سوی یک شرکت تعاونی پرونده‌ای در این خصوص در تعزیرات حکومتی تشکیل شد.

وی اظهارکرد: با توجه به محتویات پرونده و انجام تحقیقات لازم توسط شعبه و اخذ آخرین دفاع اتهام انتسابی محرز و این شرکت تعاونی متخلف به پرداخت سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

وی بیان‌کرد: خرید و فروش و حمل یا نگهداری کالا خارج از ضوابط تعیینی دولت تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

رحیمی‌آذر گفت: تمامی واحدهای تولیدی، خدماتی و توزیعی و اصناف در استان زیر ذره‌بین تعزیرات هستند و به صورت مداوم بر نحوه عملکرد آنها نظارت می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و افزود: برخورد با فرصت‌طلبان و سوء‌استفاده‌کنندگان و مفسدان اقتصادی از اولویت‌های دستگاه قضایی است.

وی گفت: هموطنان می‌توانند گزارش‌های خود در رابطه با احتکار، قاچاق کالا، گرانفروشی و کم‌فروشی و عرضه کالا خارج از شبکه توزیع را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =