نکوداشت مرحومه فاطمه رهبر در کمیته امداد برگزار شد

تهران - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در نخستین سالگرد درگذشت فاطمه رهبر معاون سابق حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی این مرحومه را الگویی کارآمد، فعال و خستگی ناپذیر توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا حوزه کمیته امداد، سید مرتضی بختیاری روز شنبه در آیین گرامیداشت با بیان اینکه مرحومه رهبر در زمان حیات خود برای رفع محرومیت زدایی و کمک به حل مشکلات نیازمندان از هیچ کوششی دریغ نمی کرد، اظهار داشت: این مرحومه یک الگوی تمای عیار، انقلابی و سرباز مقام عظمای ولایت بود و خدمات بسیار ارزشمند برای رفع محرومیت از خود بجای گذاشت.

رئیس هیات امنای کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز در آیین گرامیداشت یاد و خاطر مرحومه رهبر گفت: دنیا متاع فریب و دریچه ای برای فریب انسانها به تفسیر قرآن کریم است و تنها کسانی که از این فریب نجات پیدا کنند رستگار می شوند.

حجت الاسلام والمسلمین محسن کازرونی همچنین با بیان برخی خدمات مرحومه خانم فاطمه رهبر در زمان حضور در کمیته امداد گفت: این بانوی گرانقدر انسانی خلاق، فعال، خوش فکر و خالص بود و هر کجا که برای رضای خدا بود از هیچ کوششی دریغ نمی کرد.

فاطمه رهبر یکی از فعالان اصولگرا و نماینده دوره هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی و همچنین عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به شمار می‌رفت.

وی در انتخابات دوره یازدهم مجلس پیروز شود اما پیش از آغاز به کار این دوره در ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ خورشیدی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =