۱۶ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۷
کد خبرنگار: 1828
کد خبر: 84254153
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

اولین مانور انتخاباتی در جیرفت برگزار شد

جیرفت - ایرنا - فرماندار شهرستان جیرفت از برگزاری اولین مانور انتخابات ۱۴۰۰ با حضور اعضای ستاد انتخابات و هیات نظارت شهرستان در محل فرمانداری این شهرستان خبر داد.

ابوذر عطاپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هدف از برگزاری این مانور را کنترل سامانه های انتخاباتی وزارت کشور اعلام کرد و گفت: در این مانور شعب فرضی سامانه های انتخاباتی را کنترل کردند.

وی آغاز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شورای شهر را از ۲۰ اسفندماه به مدت یک هفته اعلام کرد و گفت: آخرین مهلت ثبت نام ساعت ۱۶ روز ۲۶ اسفندماه سال جاری است.

عطاپور تصریح کرد: داوطلبان شرکت در انتخابات شورای شهر تا ۲۵ اسفندماه جاری مهلت دریافت گواهی عدم سوءپیشینه دارند.

وی گفت: ثبت‌نام داوطلبان نامزدی در انتخابات شوراهای روستا نیز از ۱۶ فروردین‌ماه تا ۲۲ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ در بخشداری‌ها انجام می‌شود.

 عطاپور از برگزاری نشست ستاد انتخابات شهرستان جیرفت با حضور اعضائ در فرمانداری جیرفت خبر داد و گفت: برنامه ریزی های لازم برای انتخاباتی سالم و باشکوه انجام شده است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات میان ‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی، انتخابات میان ‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، همزمان در ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =