زنان کارآفرین برتر با رای مردم انتخاب شدند

تهران - ایرنا - معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از پایان دور هشتم رای گیری مردمی زنان کارآفرین برتر و انتخاب برترین‌ها خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، هشتمین دور انتخاب زنان کارآفرین برتر با رای مردم که از ۱۵ بهمن ماه مصادف با ولادت ام ابیها حضرت زهرا (س) آغاز شده بود، با انتخاب نفرات برتر به کار خود پایان داد و به زودی از برگزیدگان قدردانی به عمل خواهد آمد.
این انتخابات از اسفند ۱۳۹۷ با ایجاد سامانه انتخاب برترین کارآفرینان زن بر روی سایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده آغاز به کار کرد تا مردم و جوامع محلی با کارکرد این بانوان پرانگیزه و آثار تلاش های آنها آشنا شوند.

به گزارش معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، سنگین تاج نظری پور از روستای باباگردعلی لرستان، لیلا خداکرمی  از روستای توسکاک مازندران، فاطمه گروسی از روستای اسفرورین قزوین، خانم ناز نوروزی کله سر از روستای قشقلاقچای اردبیل، ربیعه وطن دوست از روستای دمیلو هرمزگان، زینب کاظمی از روستای لک آذربایجان غربی، مریم ده پروران از روستای مبارک آباد قم، زهرا وکیلی نیا از روستای دهرود فارس و صغری جعفری ازان از روستای ازان اصفهان کارآفرینان روستایی برگزیده این دوره هشتند.

همچنین، جلوه سهرابی پور از هرمزگان، سحر بهمن از تهران، معصومه عبدالهی  از گلستان، سپیده یوسفوند از بوشهر، فلوریا مروتی از کرمانشاه، زهرا رضایی از ایلام، فاطمه نعمتی آلاشتی از مازندران، سمیه علینژاد از آذربایجان غربی، فاطمه کامیاب کهران از گیلان و پریناز محمدی از آذربایجان شرقی به عنوان کارآفرینان برگزیده شهری با رای مردمی انتخاب شدند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =