۴۳.۷ میلیارد ریال به مسکن نیازمندان قشم اختصاص یافت

قشم- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) قشم گفت: امسال ۴۳ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال اعتبار برای خدمات عمرانی و تامین مسکن مناسب نیازمندان مورد حمایت این نهاد در شهرستان قشم اختصاص یافت.

غلامرضا غلامی روز شنبه در گفتگو با ایرنا افزود: این اعتبار در قالب ۸۵ خدمت در اختیار نیازمندان واقعی و بدون مسکن قرار گرفت.

وی ادامه داد: از مجموع اعتبار، مبلغ 40 میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در زمینه ساخت مسکن روستایی و شهری و بقیه برای تعمیر و تکمیل مسکن این قشر هزینه شده است.

رییس کمیته امداد قشم تصریح کرد: مبلغ ۳۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از مجموع اعتبارات هزینه شده از محل کمک‌های مردمی و مشارکت خیران نیکوکار تامین شد.

وی با بیان اینکه ساخت مسکن یکی از مهمترین دغدغه‌های نیازمندان است اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای توانمندسازی خانواده‌ها با همکاری خیران و جلب مشارکت‌های مردمی در تلاش است تا مشکلات اساسی نیازمندان جامعه را تا حد امکان رفع کند.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت و به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =