انتخابات فدراسیون اتومبیلرانی به دور دوم کشید

تهران - ایرنا - مجمع انتخابات فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری با حضور سه نامزد به دور دوم کشید.

به گزارش ایرنا، مجمع انتخاباتی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری امروز (شنبه) به ریاست مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی در آکادمی ملی المپیک و با حضور اعضای مجمع برگزار شد.

جواد برات، عزیزه تراز، محمدفراهانی، ندا مطلبی، مازیار ناظمی و مهران همتیان ۶ نامزد تایید صلاحیت‌شده انتخابات بودند که از این جمع، فراهانی پیش از حضور در مجمع انصراف داد.

برات در تشریح برنامه‌های خود به نبود همدلی در این فدراسیون اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلات اصلی فدراسیون حامیان مالی است.

تراز دیگر نامزد این فدراسیون در ابتدای نطق خود گفت: فدراسیون نیاز به برنامه راهبردی دارد. از جمله فرصت‌های این فدراسیون، شمار زیاد طرفداران به این رشته است.

وی به ناکامی‌های این رشته در عرصه بین‌المللی اشاره کرد و افزود: نبود استقلال مالی، ضعف در تربیت مربیان و زیرساخت‌های این رشته و نبود سیستم جامع ارزشیابی مهمترین دلیل ناکامی این رشته در داخل و عرصه بین‌المللی است.

مطلبی به عنوان سومین نامزد این فدراسیون گفت: برنامه‌ای ارایه نکردم اما امیدوارم گزینه‌ای انتخاب شود که به توسعه این رشته و به ویژه در بخش زنان اهمیت دهد. وی سپس به نفع برات انصراف داد.

ناظمی چهارمین نامزد این انتخابات برنامه‌های خود را قالب یک کلیپ ارایه کرد.

همتیان آخرین نامزد ریاست این فدراسیون هم با ارایه کلیپی بخشی از  برنامه خود را تشریح کرد و در پایان گفت: راه‌اندازی پیست و بازسازی پیست‌ها و ارتقا کیفیت سطح رقابت‌ها و اصلاح اساسنامه فدراسیون از مهمترین برنامه‌های من است.

در نهایت با انصراف مطلبی و فراهانی رقابت بین چهار نامزد برگزار شد. در پایان رای‌گیری، برات ٩ رای، ناظمی ٢٠ رای، همتیان ٩ رای و تراز یک رای کسب کردند که انتخابات به دور دوم کشید.

پیش‌تر محمود صیدانلو ریاست این فدراسیون را برعهده داشت. در یک سال و نیم گذشته سه فرد مختلف سرپرستی فدراسیون را بر عهده داشتند.

مجامع انتخاباتی فدراسیون‌های ورزشی که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا مدتی  متوقف شده بود، پس از گذشت ۸۰ روز از برگزاری آخرین مجمع در ۲۰ مهر امسال، با انتخابات فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی در ۱۰ دی از سر گرفته شد. تاکنون مجمع انتخاباتی فدراسیون‌های پزشکی ورزشی، اسکی، بازی‌های بومی محلی، بدنسازی و پرورش اندام، موتورسواری و اتومبیل‌رانی  و نجات غریق برگزار شده است.

تاریخ انتخابات فدراسیون شطرنج هم ۶ آبان اعلام شده بود اما به دلیل محدودیت کرونایی لغو شد. در دولت یازدهم  تاکنون ۵٧ مجمع انتخاباتی برگزار شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =