عملیات اتصال ایستگاه راه آهن به ایستگاه های مترو تهران

تهران_ ایرنا_ مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از اتصال ایستگاه راه آهن به ایستگاه های خط ۳ مترو تهران تا پایان سال خبر داد.

به گزارش ایرنا از اعلام جمعه شب شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه؛ در سومین روز هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات و خدمات وابسته، سعید رسولی امروز با حضور در غرفه شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: عملیات اتصال خط ۳ مترو تهران به ایستگاه راه آهن تهران و احداث یک گالری تا پایان امسال اجرایی می شود.

وی افزود: مسافران از این پس می‌توانند بدون خروج از ایستگاه مترو به راه آهن و برعکس مراجعه کنند.

 رسولی تصریح کرد: اتصال ایستگاه های  مترو به ایستگاه‌های راه آهن در دستور کار ما قرار دارد و برای اولین بار در ایران نمونه آن در ایستگاه راه آهن تهران به بهره برداری رسید تا مسافرانی که وارد پایتخت می‌شوند به راحتی از مترو استفاده کنند و سفر یکپارچه شکل گیرد.

مدیرعامل شرکت راه آهن افزود: این سیاست را در ایستگاه جوانمرد قصاب واقع در شهرری نیز دنبال می‌کنیم.

رسولی در ادامه از پیشنهاد اجرای طرح کارت بلیت سفر به صورت یکپارچه در قطارهای حومه ای، خطوط مترو و اتوبوس‌های بی آرتی خبرداد و تصریح کرد: این کار با شهرداری تهران اجرا می شود تا مسافران بتوانند به راحتی سفر خود را از خارج تا داخل شهر انجام دهند.

وی در خصوص این نمایشگاه گفت: هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات و خدمات وابسته به دلیل مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد و شرکت بهره برداری مترو تهران با دست پر در این نمایشگاه حاضر شده است.
مدیرعامل راه آهن کشور  از زحمات صمیمانه شرکت بهره برداری مترو تهران قدردانی کرد که در ایام کرونا دلسوزانه خدمات رسانی مطلوبی به شهروندان ارائه داده اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =