مربی ذوب‌آهن: برای اجرای تغییرات تاکتیکی، سریعترین زمان را برگزیدیم

اصفهان_ایرنا_ مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: سرمربی تیم برای اجرای تغییرات تاکتیکی و هماهنگی بازیکنان، سریعترین زمان ممکن را انتخاب کرد.

به گزارش ایرنا، حسن استکی، شامگاه جمعه در نشست خبری مجازی قبل از دیدار تیمش مقابل ماشین‌ سازی تبریز اظهار داشت: تمرینات خوبی را در ۲ هفته اخیر با هدایت سرمربی جدید تیم، مجتبی حسینی پشت سر گذاشتیم و برای برون رفت از مشکلات خود نیازمند زمان هستیم.

وی گفت: تغییرات تاکتیکی و هماهنگی بازیکنان زمانبَر است ولی سرمربی تیم، سریعترین راه را برگزید.

و ی با بیان انگیزه بالای بازیکنان ذوب‌آهن برای کسب موفقیت گفت: ذوب‌آهن هم‌اکنون جایگاه مناسبی در جدول رده‌بندی لیگ ندارد و انتظار هواداران کسب رُتبه بهتر است که امیدوارم با تلاس بازیکنان میسر شود.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: برای بازی فردا، محمد قریشی، مصدوم و وحید محمدزاده نیز محروم است.

وی  اظهار داشت: مُجتبی حسینی سرمربی تیم، بازیکنانی را در برخی پست‌ها انتخاب کرده و محمودآبادی را در خط هافبک و رنجبری را در خط حمله تیم به خدمت گرفته است.

استکی با بیان‌اینکه پیمان رنجبری و دارکو بیدوف از گلزنان خوب لیگ در ذوب‌آهن هستند، خاطرنشان کرد: اسدبیگی و پناهی هم به تیم اضافه شدند و حسین سنگرگیر و علی خدادادی نیز با پایان خدمت سربازی خود به تیم بازگشتند.

 به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و ماشین سازی تبریز از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، عصر فردا در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =