بدنسازی از کرونا آسیب دید

کیش- ایرنا-رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: ورزش بدنسازی با این جامعه آماری از کرونا آسیب زیادی دید.

به گزارش ایرنا، محمد مهدی فروردین در حاشیه شانزدهمین دوره مسابقات بدنسازی قهرمانی کشور در کیش اظهار داشت: از رئیس فدراسیون بدنسازی تشکر می کنم که در شرایط کرونایی رقابت ها را با رعایت پروتکل برگزار کرد و این موضوع نویدبخش روزهای خوبی برای ورزش بدنسازی و پرورش اندام است‌.

وی افزود: از شب گذشته که وارد جزیره زیبای کیش شدیم برای خود من هم جالب بود که استقبال خوبی از این رقابت ها در فضای مجازی صورت گرفته بود و این اتفاق خوبی است. امیدوارم هرچه سریع تر کرونا از بین برود تا بتوانیم این مسابقات را با حضور تماشاگران و هواداران برگزار کنیم.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی دیگر از جذابیت های این مسابقات برگزاری آن در رده های مختلف سنی است. پیش از این با چنین دقتی ورزش بدنسازی را دنبال نکرده بودم اما از روز برگزاری انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به این دلیل که این ورزش جامعه زیادی از افراد را شامل می شود به آن توجه ویژه ای کردم.

فروردین ادامه داد: وظیفه داریم به جز پیگیری و حمایت بیشتر خودمان را به ورزش بدنسازی بیشتر نزدیک کنیم. این رشته از چند جهت برای ما حائز اهمیت است که ابتدا همگانی بودن و سپس بعد قهرمانی آن است. بدنسازی می تواند اشتغالزایی زیادی ایجاد کند. هرچند از شرایط کرونایی آسیب دیده و دولت و مجلس باید تدابیری بیندیشند تا قسمتی از این خسارات جبران شود.

وی افزود: البته تسهیلاتی را برای کمک به بدنسازی در نظر گرفته و مصوب کردیم آنها در اختیار باشگاه های بدنسازی قرار بگیرد. باید از این رشته حمایت کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =