ده‌ها هزار نفر علیه خشونت و جنایت در فلسطین اشغالی تظاهرات کردند

تهران – ایرنا – ده‌ها هزار فلسطینی روز جمعه در فلسطین اشغالی در اعتراض به افزایش خشونت و جنایت علیه جامعه فلسطینی و همدستی مقام‌های صهیونیستی در این جنایت‌ها تظاهرات کردند.

به گزارش ایرنا به نقل از القدس العربی، این تظاهرات اعتراضی با حضور ده ها هزار فلسطینی در شهر ام الفحم واقع در فلسطین اشغالی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، معترضان با بر افراشتن پرچم های فلسطین و پرچم های سیاه و نیز پلاکاردهایی که نسبت به افزایش خشونت و جرم و جنایت علیه جامعه فلسطینی هشدار داده شده بود، تظاهرات کردند.

این تظاهرات به دعوت کمیته عالی پیگیری حقوق فلسطینی‌های ساکن مناطق اشغالی ۱۹۴۸ برگزار شد.

احزاب فلسطینی مقام ها و پلیس صهیونیستی را متهم می کنند که با  گروه‌های تبهکار علیه فلسطینیان همکاری می کنند.

این تظاهرات گسترده در حالی برگزار شده که به تازگی دادستان کل دادگاه کیفری بین‌المللی اعلام کرده که کار تحقیقات درباره ادعای جنایت‌های جنگی اسراییل (سرزمین‌های اشغالی فلسطین) توسط این نهاد بین‌المللی، آغاز شده است.

در مقابل مقام های صهیونیستی تصمیم دادگاه کیفری بین المللی لاهه برای تحقیق در جنایت صهیونیست ها درقبال  فلسطینیان را محکوم کرده اند.

تصمیم دادگاه لاهه برای آغاز تحقیقات درباره جنایت جنگی رژیم صهیونیستی پس از آن صورت گرفت که فلسطینیان بارها از جنایت صهیونیست‌ها شکایت کرده و خواستار رسیدگی به گزارش‌های ثبت شده و برقراری عدالت در پرونده قربانیان جرایم صهیونیست‌ها شده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =