مدیرعامل بوتیا : ۴۸۰ نیرو در شرکت فولاد بوتیا جذب بازار کار می‌شوند

کرمان - ایرنا - مدیرعامل شرکت فولاد بوتیای ایرانیان گفت: استخدام نیرو در این شرکت با برنامه جذب ۴۸۰ نفر از طریق آزمون استخدامی تا شهریورماه سال آینده تحقق می‌یابد.

به گزارش ایرنا، محمدرضا خسروی‌راد عصر جمعه در نشست جمع بندی سفر استاندار کرمان به بخش چترود با اشاره به اعتبار شرکت برگزار کننده آزمون استخدامی اظهار داشت: تمامی نیروهای استخدامی در این شرکت از جوانان جویای کار بخش چترود از توابع شهرستان کرمان هستند.

وی اظهار داشت: فراخوان جذب نیرو را داده ‌ایم و مراحل ثبت نام انجام شده که بخشی از نیروها تا اواخر فروردین ماه سال آینده به جمع پرسنل شرکت اضافه می‌شوند و شهریور ماه آزمون بعدی را خواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت فولاد بوتیای ایرانیان ادامه داد: بالغ بر ۹۹ درصد شاغلان شرکت فولاد بوتیای ایرانیان بومی هستند و یک درصد باقی مانده افرادی باسابقه در صنعت فولاد کشور به‌شمار می‌روند که تا چند صباحی مهمان شما هستند و پس از آن سکان را تحویل نیروهای بومی می‌دهند که این امر جزو تعهدات شرکت است.

وی با بیان اینکه اشتغالزایی به صورت مستقیم برای هر نفر در این شرکت، با اشتغال غیر مستقیم ۱۵ نفر همراه است گفت: این افراد در روستاها و شهرهای اطراف کارخانه مشغول به‌کار می‌شوند و در نهایت فعالیت صنعت به توسعه می‌انجامد.

خسروی‌راد تاکید کرد: شرکت فولاد بوتیای ایرانیان کرمان با کمک دانشگاه های کشور کار تحقیقاتی انجام می‌دهد و همچنین در تفاهم نامه با استانداری کرمان به عنوان معین اقتصادی چترود، طرح های توسعه‌ای را تعریف کردیم که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان اقدامات ما را در این حوزه رصد می‌کند.

وی با اشاره به شدت همکاری با افتخار به عنوان شهروند سازمانی توسعه چترود تصریح کرد: پروژه فاضلاب کرمان با همکاری فولاد بوتیا به‌عنوان بزرگترین پروژه تلقی می‌شود که تاکنون ۳۰۰ کیلومتر را لوله گذاری کردیم.
وی اضافه کرد: تا تیرماه سال آینده تصفیه خانه ها که در پنج نقطه در حال بازسازی هستند، مدرنیزه می شوند.

خسروی‌راد با اشاره به تعامل سازنده با ادارات استان کرمان افزود: شرکت فولاد بوتیا تعهدات زیست محیطی و بهداشتی خود را به‌عنوان چراغ راه رعایت می‌کند و جزو بدیهیاتی است که به آن توجه می شود.

عملیات اجرایی ۱۰۰ هکتار درخت‌کاری فولاد بوتیا آغاز شد

مدیرعامل شرکت فولاد بوتیای ایرانیان با اشاره به پشتیبانی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت: کاشت یکهزار و ۶۰۶ هکتار فضای سبز در اطراف این شرکت تعریف کردیم و همچنین امروز در ادامه این سیاست، عملیات اجرایی کاشت ۶۲ هزار و ۵۰۰ نهال در ۱۰۰ هکتار در قالب پروژه زراعت چوب با غرس نخستین نهال توسط استاندار کرمان آغاز شد.

وی خاطرنشان کرد: زیرساخت‌های لازم برای آبیاری تحت فشار و قطره‌ای در در یکهزار و ۲۰۰ هکتار از اراضی درخت‌کاری شده، اجرا می شود.

خسروی‌راد بیان داشت: بنا بر اعلام مدیرکل منابع طبیعی استان کرمان کشت سه سال گذشته درختان بادام تلخ شرکت فولاد بوتیای ایرانیان به ثمر می‌نشیند لذا سال ۱۴۰۰ برداشت این محصول را داریم.

وی افزود: شرکت فولاد بوتیای ایرانیان ۶۰۰ هکتار بادام تلخ کاشت کرده و مابقی پروژه‌ها گونه های مطالعه شده با همکاری دانشگاهیان و کارشناسان است که تحقق یافت.

روند عملیات اجرایی طرح‌های تولیدی فولاد بوتیا در کرمان 

مدیرعامل شرکت فولاد بوتیای ایرانیان با بیان اینکه یکی از کارخانه های نادر فولادی را سال آینده به بهره برداری می رسانیم گفت: عملیات راه اندازی پروژه واحد ذوب ریختگری این شرکت به صورت انفرادی از یک ماه قبل آغاز شده و با ادامه بدون وقفه، این طرح تا عید نوروز به بهره برداری می‌رسد و در این طرح فعالیت بخش داخلی و خارجی مطابق برنامه‌ریزی پیش می رود.

وی با اشاره به پشتیبانی استانداری کرمان و دستگاه‌های اجرایی عنوان کرد: نیروگاه سیکل ترکیبی تا نیمه دوم سال آینده به بهره برداری می‌رسد و پروژه گندله سازی در مرحله تولید و توزیع محصول است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =