مربی شهر خودرو: در فصل نقل و انتقالات برای جذب بازیکن اقدام می‌کنیم

مشهد- ایرنا- مربی شهر خودرو گفت: با توجه به این که نفراتی را از دست داده‌ایم در ادامه فصل نقل و انتقالات برای جذب بازیکن جدید اقدام می‌کنیم.

وحید فاضلی روز جمعه در آستانه بازی ۲ تیم شهر خودرو و پیکان در روز شنبه در نشستی خبری افزود: لیست نفرات مورد نیاز با توجه به شرایط تیم به باشگاه ارائه شده است.

وی ادامه داد: اکبر صادقی سالها برای این تیم زحمت کشیده و به دلایلی شخصی از تیم شهر خودرو جدا شد و سعی کردیم با همین نفراتی که در اختیار داریم عدم حضور وی را پوشش دهیم و در ادامه هم به دنبال افراد جایگزین هستیم.

مربی شهر خودرو با اشاره به شرایط تیم پیکان گفت: این تیم دارای کادر فنی کار بلدی است و شناخت کافی از این تیم داریم علاوه بر این آنها بر روی اوت‌های بلند نادرمحمدی برنامه دارند همچنین برنامه تاکتیکی دیگری هم برای رسیدن به امتیاز دارند و راه‌های رسیدن به گل توسط این تیم را مرور کرده و برای مقابله با آن برنامه داریم.

فاضلی افزود: بازی در مقابل پیکان یک بازی ۶ امتیازی و سنگین برای هر ۲ تیم است و ما سعی می‌کنیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و ضمن ارائه یک بازی خوب به دنبال کسب ۳ امتیاز بازی هستیم و بازیکنان ما به خوبی شرایط را درک کرده اند و برای دیدار فردا کاملاً آماده هستند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه فاصله بین ۲ دیدار ما کم بوده است تمرین چندانی نمی‌توانستم انجام بدهیم ولی با این حال شرایط خوبی برای دیدار فردا داریم.

مربی شهر خودرو گفت: در بازی فردا محروم نداریم ولی رضا یزدان دوست به دلیل مصدومیت کشاله ران نمی‌تواند در بازی حضور داشته باشد.

سرمربی تیم پیکان  نیز  این نشست به خبرنگاران گفت: تیم پیکان جوانترین تیم حال حاضر لیگ برتر است که این امر دستاورد بزرگی به شمار می‌رود چون وقتی یک بازیکن جوان خوب بازی کند، انگیزه‌ای برای جوانان دیگر می‌شود و رقابت شکل می‌گیرد.

مهدی تارتار افزود: بازیکنان ما به خودباوری لازم رسیده‌اند و این گام مثبتی برای تیم ماست. در بحث نقل و انتقالات اما به خوبی عمل نکردیم زیرا بازیکنی را که انتخاب می‌کردیم، درخواست مالی زیادی از سوی فرد و باشگاه اعلام می‌شد. با این وجود توانستیم آرمان قاسمی و مسلم مجدمی را به خدمت بگیریم.

وی ادامه داد: بازی‌ها در دور برگشت سخت‌تر شده است و تیم‌ها با شناخت کافی وارد میدان می‌شوند و به همین دلیل دیدار با شهرخودرو، برای ما سخت است زیرا آنها با توجه به شرایط نامناسبی که در جدول دارند برای کسب امتیار وارد میدان می‌شوند.

سرمربی پیکان گفت: ما هم با توجه به بازی خوب هفته گذشته، مصمم هستیم تا در مقابل شهرخودرو شرایطمان را در جدول بهتر کنیم.  

تارتار افزود: این بازی می‌تواند باکیفیت باشد و ۲ تیم، فوتبال خوبی را ارائه کنند و زمین خوب ورزشگاه امام رضا (ع) این اجازه را به ۲ تیم می‌دهد که فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند و اگر کارهای تاکتیکی ما درست انجام شود و بازیکنان تفکرات ما را پیاده کنند، برنده میدان خواهیم بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =