تنها هدف برزیل ایران برای دیدار با پرسپولیس؛ هشت‌تایی نشویم

تهران- ایرنا- صنعت نفت آبادان در هفت دیدار اخیر خود مقابل پرسپولیس به بردی دست پیدا نکرده و ۶ باخت و یک تساوی برایش به بار نشسته است.

به گزارش ایرنا، تیم‌های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران برگزارکننده یکی از دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران هستند. رقابتی که فردا (شنبه) از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی آبادان به انجام می‌رسد.

این بیستمین تقابل صنعت نفت و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی خواهد بود. تا به اینجای کار ۱۴ پیروزی برای سرخپوشان تهرانی، ۲ برد برای صنعت نفت آبادان و سه تساوی به بار نشسته است و باید دید دهمین بازی در آبادان با چه نتیجه‌ای به اتمام می‌رسد. تا به اینجای کار پنج پیروزی برای پرسپولیس به دست آمده و ۲ دیدار با برتری صنعت نفت و ۲ بازی هم با نتیجه مساوی خاتمه پیدا کرده است.

صنعت نفت بحران‌زده‌ سیروس پورموسوی برای شکستن یک طلسم باید به دیدار پرسپولیس برود. طلایی‌پوشان در هفت دیدار گذشته خود مقابل پرسپولیس به برتری نرسیده‌اند و ۶ باخت و یک تساوی نصیبشان شده است. آخرین برد برزیلِ ایران به بازی برگشت لیگ شانزدهم برمی‌گردد که تیم تحت هدایت فیروز کریمی موفق شد با تک گل علی عبدالله‌زاده از سد حریف قدرتمند خود بگذرد. از آن مسابقه ۱۴۳۵ روز می‌گذرد. به بیانی دیگر سه سال و ۱۱ ماه و پنج روز قبل بود که تیم برانکو ایوانکوویچ به آبادان رفت و دوازدهمِ فروردین ۹۶ خود را با یک شکست به پایان رساند و راهی خانه شد.

سرخپوشان تهرانی در چهار بازی اخیر خود مقابل صنعت نفت به چهار برد دست پیدا کرده‌اند که هر ۴ بازی با نتیجه یک بر صفر به اتمام رسیده و تیم تهرانی حتی یک گل هم دریافت نکرده است. باید دید در کنار آن طلسم اصلی، شاهد پایان نتایج یک بر صفر هم خواهیم بود یا خیر.

در حال حاضر پرسپولیس با ۳۳ امتیاز صدرنشین لیگ است و صنعت نفت با ۱۰ امتیاز فاصله در رده هفتم جای گرفته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =