۱۵ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۸
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 84253164
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار مشهد: از شهر خودرو حمایت می‌کنیم

مشهد- ایرنا- شهردار مشهد گفت: تیم شهر خودرو متعلق به مردم است و ما نیز با توجه به این دغدغه مندی مردم در کنار این تیم هستیم.

محمد رضا کلایی روز جمعه در جریان حضور و بازدید از تمرین تیم فوتبال شهر خودرو افزود: همه مدیران استانی حمایت خود را از این تیم در ادامه رقابتهای لیگ برتر انجام می دهند.

وی اضافه کرد: طی چند روز گذشته نیز بارها استاندار خراسان رضوی درباره حمایت از این تیم صحبت و در تمرین تیم نیز حضور پیدا کردند.

شهردار مشهد گفت: هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به شکل جدی پیگیر موضوعات مربوط به انتقال باشگاه هستند و دیروز نیز با حضور نماینده دادستانی مشهد جلسه خوبی در خصوص این موضوع برگزار شد.

کلایی افزود: ما نیز در کنار دادستانی، هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان حضور خواهیم داشت و از این تیم حمایت می کنیم و جای نگرانی وجود ندارد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز روز گذشته اعلام کرد: در توافق امروز مسوولان ورزش و فوتبال استان با نماینده تام الاختیار مالک باشگاه شهرخودرو در مجموع به این نتیجه رسیدیم که امتیاز کامل تیم فوتبال شهر خودرو به هیات فوتبال خراسان رضوی به عنوان متولی فوتبال استان واگذار شود.

فرزاد فتاحی افزود: در این جلسه که با حضور نماینده تام الاختیار حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو و نمایندگان دادستانی، هیات فوتبال استان، مدیر عامل باشگاه و مسوولان اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد مقرر گردید تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۸ اسفند ماه موافقت کتبی و رسمی مالک باشگاه و اعضای هیات مدیره در این زمینه اعلام شود.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شد تا ۲۱ اسفند ماه باشگاه شهرخودرو تمام شرایط واگذاری را به مسوولان استان خرسان رضوی اعلام کند و در این مدت مسائل مالی و تدارکاتی تیم شهرخودرو با موافقت دفتر امنیتی و شورای تامین استان هزینه خواهد شد و اگر مالک کنونی باشگاه به هر دلیل از واگذاری تیم خودداری کند هزینه ها را باید مدیر عامل یا مالک باشگاه پرداخت نمایند.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: هفته آینده وضعیت مالکیت باشگاه شهرخودرو مشخص خواهد شد و امیدواریم با تلاش همه مسوولان روزهای خوب و خوشی برای تیم فوتبال شهر خودرو در لیگ برتر رقم بخورد و رضایت هواداران این تیم نیز جلب شود.

فتاحی افزود: بازیهای آینده تیم شهرخودرو همچنان در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد میزبانی خواهد شد.

در حال حاضر تیم فوتبال شهرخودرو خراسان با پنج برد، چهار تساوی، هفت باخت و ۱۹ امتیاز در رده ۱۲ جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =