تکلیف دور گروهی لیگ برتر فوتسال مشخص شد/ صدرنشینی مدعیان اصلی لیگ

تهران- ایرنا- هفته پایانی مرحله گروهی لیگ برتر فوتسال با برگزاری ۵ دیدار به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، هفته چهاردهم لیگ‌برتر فوتسال امروز (جمعه) از ساعت ۱۵ با برگزاری پنج بازی در دو گروه به پایان رسید. این هفته، ایستگاه پایانی مرحله گروهی لیگ برتر بود و سه تیم برتر هر گروه باید در ادامه به مصاف یکدیگر بروند.

نتایج دیدارهای این هفته به شرح زیر است:

گروه اول

اهورا بهبهان ۳ - ۵ شهروند ساری

مقاومت البرز ۲ - ۵ گیتی‌پسند اصفهان

شهید منصوری قرچک ۴ - ۳ کراپ الوند

تیم گیتی پسند با آخرین پیروزی خود در مرحله گروهی توانست با اقتدار صدرنشین شود. شاگردان وحید شمسایی مرحله گروهی را با ۲۷ امتیاز به پایان رساندند. تیم مقاومت نیز با ۲۲ امتیاز در رده دوم جدول ایستاد. کراپ الوند هم با ۱۶ امتیاز موفق شد جواز صعود به مرحله بعدی را بدست آورد.

تیم های فردوس قم با ۱۵ و منصوری با ۱۳ امتیاز توانستند رده های چهارم و پنجم جدول را بدست آورند.

تیم های شهروند ساری و اهورا بهبهان نیز با ۱۲ امتیاز ششم و هفتم شده و باید برای بقا در لیگ به مرحله پلی آف بروند. 

گروه دوم

فرش آرا مشهد ۳ - ۲ مس سونگون ورزقان

ایمان شیراز ۲ - ۲ ملی حفاری اهواز

دیگر دیدار این گروه قرار بود میان تیم‌های سن ایچ ساوه و راگا تهران برگزار شود که تیم راگا به دلیل بی تاثیر بودن نتیجه این بازی در جدول لیگ و شرایط کرونایی از حضور در این مسابقه انصراف داد و بدین ترتیب نتیجه این بازی سه بر صفر به سود سن ایچ خاتمه یافت.

در این گروه تیم های مس سونگون و فرش آرا با ۲۶ امتیاز در رده های اول و دوم جدول قرار گرفتند. تفاضل تیم مس نسبت به تبم مشهدی باعث شد تا مدافع عنوان قهرمانی با صدرنشینی به مرحله گروهی پایان دهد. سن ایچ نیز با ۲۵ امتیاز در رده سوم قرار گرفت تا به همراه دو تیم بالای جدول به مرحله بعدی صعود کند. 

تیم های راگا و حفاری خوزستان با ۱۴ امتیاز در رده های چهارم و پنجم قرار گرفتند. تیم کوثر با ۱۱ و تیم ایمان شیراز با ۳ امتیاز در رده های ششم و هفتم جدول قرار گرفتند و برای ماندن در لیگ باید به مرحله پلی آف بروند.

هنوز تکلیف زمان و نحوه برگزاری مرحله پایانی لیگ برتر فوتسال مشخص نیست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha