رژیم صهیونیستی در قضیه انفجار کشتی خود زنی کرد

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به اینکه دشمنان ایران اسلامی در به کارگیری سیاست چماق و هویج برای پرونده هسته ای ناکام ماندند و تاریخ مصرف آن به اتمام رسیده است، همچنین درباره مواضع رژیم صهیونیستی در قضیه انفجار کشتی، آن را خود زنی این رژیم خواند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید حسین حسینی  در خطبه های  نماز جمعه این هفته شهرستان پردیس در جمع نمازگزاران اظهار داشت: پس از شهادت سردار دلها امروز شاهد انتقام سختی هستیم که مقام معظم رهبری وعده آن را داده بود که همان اخراج آمریکا از منطقه است.

وی ادامه داد: عقب نشنی کشورهای اروپایی از مواضع خود در مقابل ایران اسلامی همان وعده مقام معظم رهبری در قبال مقاومت در مقابل دشمنان نظام و ایران اسلامی بود .

امام جمعه شهرستان پردیس با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در قضیه انفجار کشتی انگلیسی خود زنی کرده است، اظهار داشت: اظهارات متناقض رزیم صهیونیستی در مورد کشتی انگلیس بازی دو سرباخت برای رژیم غاصب اسرائیل  و حکایت دیگری از درماندگی این رژیم است.

حسینی با اشاره به آغاز هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، اظهار داشت: محیط زیست و منابع طبیعی امانت نسل پیشین در نزد ما است و ما باید از منابع طبیعی محافظت کنیم و به بهترین شکل به نسل های آینده تحویل بدهیم.

وی ادامه داد: در قرآن کریم بیش از یک هزار آیه در مورد آب، خاک، طبیعت، کشاورزی و منابع طبیعی آورده شده و به عبارتی حدود یک سوم از آیات قرآن به طبیعت و منابع طبیعی اختصاص یافته است که گواهی بر اهمیت حفظ منابع طبیعی است.

امام جمعه شهرستان پردیس ضمن تقدیر از برگزاری طرح نمادین غرس نهال توسط شهرداری های پردیس و بومهن، اظهار داشت:  کاشت ۲۵ هزار نهال و توزیع ۳ هزار نهال رایگان توسط شهرداری ها در دست اقدام است و در پایان خطبه های نماز جمعه امروز نهال رایگان به نمازگزاران از سوی واحد فضای سبز شهرداری ها اهدا می شود.

حسینی با اشاره به اهمیت دستگیری از نیازمندان در روزهای پایان سال، اظهار داشت: شهروندان با اهدای کمکهای خود به کمیته امداد می توانند به نیازمندان و مددجویان واقعی تحت پوشش کمک کنند.

وی ادامه داد: کمیته امداد شهرستان در حدود ۳۲۴ وام اشتغال و کارگشایی، اهدای ۲ هزار سبد معیشت و سبد کالا به یک هزار و۲۰۰ خانوداه تحت پوشش، ۲ هزار مورد مشاوره و درمان، ۴۰۰ مورد جهیزیه، ۲۰ مورد بیمه زنان سرپرست خانواده، تعمیرات و ساخت مسکن برای مدد جویان، حمایت از ۳۴۰ دانش آموز را در پرونده کاری خود دارد .

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: با همکاری قرار گاه مواسات و کمیته امداد در سالجاری تحصیلی  ۱۲۴ تبلت برای دانش آموزان تهیه و اهدا شده است.

حسینی گفت: حمایت از دانشجویان خانواده های تحت حمایت، تامین ۲۳ مورد لوازم منزل  بخش دیگری از فعالتیهای کمیته امداد شهرستان پردیس است.

وی با تبریک فرا رسیدن بعثت پیامبر در روز ۱۹ اسفند برابر با ۲۵ ماه رجب، اظهار داشت: ولایت پذیری هدف اصلی  بعثت انبیا است و رهبری و ولایت به حیات  انسانی هدف می بخشد.

امام جمعه شهرستان پردیس با تاکید بر اهمیت حضور مردم در انتخابات ، اظهار داشت: چند روز آینده ثبت نام انتخابات شوراها آغاز می شود  و همه ما موظف هستیم که جوانان متعهد، متخصص و حزب الهی را  برای خدمت به مردم انتخاب و حمایت کنیم.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha