امام جمعه زنجان: بایدن روی دیگر سکه استکبار است

زنجان - ایرنا - امام جمعه موقت زنجان گفت: باید روی دیگر سکه استکبار بوده که قدرت نمایی نسنجیده در منطقه می کند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدرضا موسوی در خطبه های نماز جمعه زنجان افزود: جوبایدن ریس جمهوری فعلی آمریکا حملاتی را  در سوریه انجام داد که این دومین بار است که حملاتی در مرز عراق و سوریه انجام می دهد.

وی تاکید کرد: این اقدام آمریکا غیر از حماقت مسأله ای دیگر نیست چرا که ایران اسلامی دارای قدرتی است که سردارانی چون قاسم سلیمانی دارد و این اقدامات رنگی ندارد.
حجت الاسلام موسوی یادآوری کرد: نکته ای که حملات آمریکا به مرز سوریه و عراق دارد نوعی حمایت از تکفیری ها است.
امام جمعه موقت زنجان گفت: مرز عراق و سوریه منطقه ای است که آسیب پذیری کمتری برای آمریکا دارد و از طرفی نیز در تلاش است با ارعاب رسانه ای دستاورد کلانی را بدست آورد که تمام کارهای داخل کشور خود را نظم داده و در خارج نیز برنامه هایی دارد.
حجت الاسلام موسوی تاکید کرد: آمریکا می خواهد ایران، لبنان، سوریه و عراق را به هم متصل کند و این کشورها را نا امن نشان دهد.
وی اضافه کرد: پایگاه های آمریکا در عراق نا امن است و حملاتی به این مراکز انجام می شود که می خواهد بگوید ایران نا امن کننده این پایگاه ها است.
حجت الاسلام موسوی متذکر شد: اما برخلاف تصور آمریکا حشدالشعبی قدرتمندترین نیروی مردمی در عراق است و مقاومت عراقی ها با این اقدامات آمریکا تشدید می شود.
وی با بیان اینکه آمریکا در مقابل این کشورها عددی نیست، اظهار داشت: این اقدامات بایدن همه در پایان به ضرر آمریکا تمام می شود.
حجت الاسلام موسوی بیست و پنجمین روز از ماه رجب را شهادت جانگداز امام موسی بن جعفر (ع)بیان کرد و افزود: دوران امامت این امام همام نمونه ای از صبر و استقامت در راه اسلام است که افرادی لایق و شایسته زبردست را تربیت و در دستگاه بنی عباس نفوذ کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha