امام جمعه میامی: دولت جوان انقلابی لازمه رفع مشکلات کشور است

شاهرود - ایرنا - امام جمعه میامی گفت: دولت جوان انقلابی ، متعهد و کارآمد لازمه پیشرفت کشور و رفع مشکلات مردم است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی در مسجدجامع این شهر، افزود: انتخابات سال ۱۴۰۰ نقطه عطفی برای تشکیل دولت جوان حزب اللهی خواهد بود و باید در این زمینه مراقب توطئه های دشمنان باشیم .

صفایی پور تصریح کرد: باید با گفتمان سازی، تحقق مشارکت حداکثری و دشمن شکن در انتخابات ، زمینه دولت جوان متعهد انقلابی را فراهم کرد.

وی با اشاره به موضع جمهوری اسلامی در رابطه با برجام ، اظهارداشت: سخنان رهبرمعظم انقلاب فصل الخطاب است و دولت آمریکا بداند که ملت ایران هرگز از موضع قطعی خود کوتاه نخواهد آمد.

امام جمعه میامی گفت : با درایت مسئولان و هدایت های رهبر معظم انقلاب ، مسئله برجام و مذاکرات هسته ای به نفع کشور به سرانجام خواهد رسید.

وی ادامه داد: رئیس جمهور آمریکا با تمکین در برابر ایران در مسئله برجام آبروی رفته این کشور را برگرداند.

امام جمعه میامی ضمن گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری ، تصریح کرد: حفظ ، احیاء ، توسعه و بهره وری منابع طبیعی ضرورت دارد.

وی با اشاره به ضرورت حفظ و حراست از منابع طبیعی ، اظهارداشت : باید حراست از درخت و منابع طبیعی در جامعه نهادینه و فرهنگ سازی شود.

امام جمعه میامی در آستانه سال جدید و ضرورت کمک به محرومان و نیازمندان ، افزود: هفته احسان و نیکوکاری فرصتی مناسب برای ترویج این فرهنگ متعالی در جامعه است .

وی با اشاره به اینکه زمینه اشتغال مددجویان باید فراهم شود ، خاطر نشان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) حلقه اتصال در کمک‌رسانی به محرومان و نیازمندان سطح جامعه است.

وی در آستانه عید مبعث تصریح کرد: مبعث رسول گرامی اسلام(ص) نهایت عنایت و رحمت الهی به جامعه بشری به شمار می رود که باید از این فرصت برای رسیدن به کمال و سعادت نهایت استفاده را ببریم.

میز خدمت توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی و توزیع ۱۵۰۰ نهال از دیگر برنامه های این هفته در نمازجمعه میامی بود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha