فرمانده نیروی هوایی ارتش درگذشت پدر شهید مدافع حرم را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، درگذشت علی اکبر معز غلامی از پیشکسوتان این نیرو و پدر شهید مدافع حرم را تسلیت گفت.

به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر سرتیپ «عزیز نصیرزاده» در پیام تسلیت به مناسبت درگذشت «علی اکبر معز غلامی» از پیشکسوتان ارتش و پدر شهید مدافع حرم «حسین معز غلامی» نوشت: دریافت خبر درگذشت مداح و خادم اهل بیت علیهم السلام در آستانه سالگرد شهادت فرزند دلیرش تالمی عمیق را رقم زد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در این پیام آورده است: اشتیاق وصال فرزندی که با نشان شهادت در جبهه دفاع از حرم عقیله بنی هاشم در اعلی علیین همنشین سالار شهیدان شده بود، پس از عمری زندگی آبرومند و شرافتمندانه، در نیمه ماه رجب، راهی سفر به دیار باقی شد.

وی اضافه کرد: بی تردید شهید مدافع حرم حسین معز غلامی در استقبالی نورانی، روح پدر را که با ریه‌ای آسیب دیده از جراحات شیمیایی در دوران دفاع مقدس، به او الفبای الفت و ارادت به اهل بیت علیهم السلام و مداحی آل الله را آموخته بود، در آغوش خواهد کشید.

نصیرزاده خاطرنشان کرد: درگذشت آن همرزم ولایت مدار را به خانواده شریف و دیگر منسوبان ایشان تسلیت گفته و ضمن طلب صبر برای بازماندگان، غفران واسعه الهی را برای آن مرحوم مسئلت می نمایم.

حجت الاسلام و الملسمین «عباس محمد حسنی» رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش نیز در پیامی ضمن اعلام تسلیت خود، نوشت: خبر فقدان همکار ارجمند جناب سرهنگ علی اکبر معز غلامی از مداحان و خادمین اهل بیت علیهم السلام و از پیشکسوتان ارتش جمهوری اسلامی ایران موجب تاثر و تالم خاطر شد.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در این پیام آورده است: سال ها خدمت صادقانه و مجاهدانه آن مرحوم در مجموعه عقیدتی سیاسی ارتش و حضور در مقاطع حساس انقلاب از جمله دفاع مقدس و همچنین تربیت فرزندان شجاع و انقلابی از جمله شهید مدافع حرم حسین معز غلامی که در دفاع از حرم عقیله بنی هاشم علیهاسلام جان خویش را در طبق اخلاص نهاد، کارنامه درخشان و ماندگاری از ایشان به جای گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: اینجانب درگذشت آن برادر ارجمند و انقلابی را به خانواده محترم، سایر بستگان و دوستان و همرزمان آن مرحوم تسلیت عرض می کنم و ضمن آرزوی صبر و سلامتی برای بازماندگان، علو درجات معنوی ایشان را از درگاه احدیت خواستارم.         

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =