۱۵ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۵۶
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 84252818
۰ نفر

برچسب‌ها

برف و باران آزادراه های زنجان را لغزنده کرده است

تزنجان - ایرنا – معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: هم اکنون بارش برف و باران موجب لغزندگی در آزادراه های زنجان به تبریز، زنجان- قزوین جاده های ترانزیت و دیگر مسیرها شده است.

جواد یوسفی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر بارش باران درآزادراه جاده‌های ترانزیت زنجان - خرمدره - ابهر و زنجان میانه، سلطانیه - خدابنده - همدان جریان دارد.

وی تاکید کرد:  بارش برف نیز در جاده های زنجان - طارم و زنجان - تهم - چورزق، زنجان - بیجار، زنجان- دندی- تخت سلیمان و نیک پی- ماهنشان جریان دارد و تردد در این مسیرها ضمن همراه داشته زنجیر چرخ ممکن است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: ضرورت دارد رانندگان، خودروهای خود را مجهز به تجهیزات زمستانی، به ویژه چراغ های مه شکن و وسایل گرمایشی کرده و بدون این تجهیزات اقدام به تردد نکنند. 
یوسفی، از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند.
وی تاکید کرد: در حال حاضر تردد در دیگر جاده های استان به صورت عادی و روان جریان دارد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر ۵۰ اکیپ راهداری در ۳۲ گردنه کوهستانی و صعب العبور و مجتمع های بین راهی این استان به طور شبانه روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه می دهند.
یوسفی اظهارداشت: رانندگانی که قصد تردد دارند برای اطلاع از وضعیت جاده های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند.
به گزارش ایرنا، ۳۷ دستگاه نظارت تصویری و ۵۸ دستگاه تردد شمار در مسیرهای ارتباطی استان زنجان فعال است.
مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به ۲۰ دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزاد راه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین است.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان حدود پنج هزار و ۶۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه های اصلی و فرعی را زیر پوشش دارد که از این میزان چهار هزار کیلومتر راه روستایی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha