۱۵ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۱۰
کد خبرنگار: 3043
کد خبر: 84252794
۰ نفر

برچسب‌ها

آسمان قزوین تا آخر امشب بارانی است

قزوین - ایرنا - کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: بدنبال فعالیت سامانه بارشی در منطقه، آسمان این استان امروز جمعه تا اواخر امشب ابری و بارانی است.

مریم بهروزی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌ای، امروز و فردا با گذر امواج ناپایدار ، سامانه بارشی تا اوایل شنبه ادامه خواهد داشت.
وی اظهار داشت: هوای استان قزوین امروز قسمتی تا نیمه ابری، شاهد بارش باران در ارتفاعات همراه با بارش برف و رگبار پراکنده و گاهی وزش باد و رعدبرق همراه خواهد بود.
بهروزی با اشاره به کاهش نسبی دمای هوا، افزود: با عبور سامانه بارشی جدید، در مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش‌ها به صورت برف خواهد بود.
این کارشناس هواشناسی تصریح کرد: از اواخر امشب با خروج سامانه بارشی از استان قزوین روزهای آینده افزایش دما را خواهیم داشت .
بهروزی اضافه کرد : در شبانه‌روز گذشته کوهین با منفی یک درجه سانتیگراد و بویین زهرا  با ۱۷ درجه سانتیگراد به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین مناطق استان قزوین بودند و دمای هوای قزوین نیز طی این مدت بین چهار تا ۹ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.
وضعیت جوی استان قزوین را ۹ ایستگاه سینوپتیک خودکار، ۴ ایستگاه اقلیم شناسی، ۲۹ ایستگاه باران سنجی مکانیکی، ۲ ایستگاه جاده‌ای خودکار گزارش می‌شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha