قاتلان فراری در شهرستان ملکشاهی دستگیر شدند

ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان ملکشاهی و همکاری پلیس آگاهی، اطلاعات و همچنین پلیس فتا استان، قاتلان فراری که روز گذشته با اسلحه گرم مرتکب قتل شده و بلافاصله از محل متواری شده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سرهنگ دلاور القاصی مهر روز پنج شنبه اظهار داشت: در جریان یک فقره اختلاف و نزاع روز گذشته در شهرستان ملکشاهی ، اشخاصی با سلاح گرم ۲ نفر را به قتل می رسانند و یک نفر را نیز مجروح کرده و بلافاصله از محل متواری می شوند.

وی افزود: بنابر حساسیت موضوع و در راستای مطالبه مردمی و خانواده مقتولان ، دستگیری قاتلان فراری به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ایلام تصریح کرد: با تشکیل تیم های مجرب کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان و استان قاتل و همدست وی در شهرستان ایلام شناسایی و با دستور قضایی دستگیر شدند.

سرهنگ القاصی مهر یادآور شد: تحقق این ماموریت نتیجه تلاش شبانه روزی پلیس و همکاری خوب مردم و معتمدین بود و قاتل پس از روبرو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی اعتراف و علت و انگیزه قتل را اختلافات قبلی عنوان کرد و در این خصوص اسلحه مربوطه و موتورسیکلت قاتلان نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام در ادامه با هشدار به اراذل و اوباش و کسانی که در صدد برهم زدن نظم جامعه هستند، گفت: نیروی انتظامی بدون اغماض و برابر قانون با کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را سلب کنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha