۱۴ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۰
کد خبرنگار: 2164
کد خبر: 84252387
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۲ پایگاه جشن نیکوکاری در آستارا دایر شد

آستارا - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام (ره) آستارا گفت: ۲ پایگاه ثابت و ۳۰ پایگاه سیار جشن نیکوکاری، کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار این شهرستان را برای اهدا به نیازمندان در آستانه عید نوروز جمع‌آوری می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا بهرام تسلی نیا روز پنجشنبه در کمیته امداد امام آستارا افزود: از امروز پایگاه های ثابت در چهار راه حکیم نظامی و مقابل کمیته امداد مستقر شده اند و فردا یک پایگاه در رو بروی مصلی نماز جمعه دایر خواهد شد و جمع آوری کمک ها تا ۲۱ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: جشن نیکوکاری امسال با شعار "عیدی برای همه" برگزار می شود و امکان کمک غیر حضوری نیکوکاران نیز فراهم است و افراد برای دستگیری از نیازمندان، با مراجعه به سایت www.emdad.ir یا شماره گیری کد دستوری #۰۶۶۱*۸۸۷۷ کمک های نقدی خود را پرداخت کنند.

وی ادامه داد: در برگزاری جشن نیکوکاری ۶ مرکز نیکوکاری و ۴۳ شورای زکات روستایی آستارا مشارکت دارند و بخشی از کمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده به دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

تسلی نیا گفت: دانش آموزان محروم زیادی نیازمند کمک های خیران هستند و جشن نیکوکاری بهانه ای برای تقسیم شادی هاست و حس انسان دوستی شهروندان را تقویت می کند.

وی یادآور شد: جشن نیکوکاری به گسترش و تقویت فرهنگ احسان، انفاق و انسجام اجتماعی کمک می کند و کمک های نقدی و غیرنقدی مردم آستارا در جشن نیکوکاری سال قبل، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بود.

بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان قرار دارد و چهار هزار و ۷۰۰ نفر در قالب ۲ هزار و ۶۰۱ خانوار آن، تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) هستند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =