معاون استاندار خراسان رضوی: جهت اشتغال باید به سوی فضای نوآورانه باشد

مشهد- ایرنا- معاون توسعه و منابع استانداری خراسان ‌رضوی گفت: جهت اشتغال باید به سوی فضای فناورانه و شرکتهای دانش بنیان برده شود و از ظرفیت فضای مجازی برای اشتغال بویژه برای بانوان استفاده شود.

کوکب موسوی کاخکی روز پنجشنبه در نشست هم اندیشی بانوان شورای شهرهای استان خراسان رضوی افزود: یکی از حلقه‌های مفقوده در مدیریت بانوان، کمبود تجربیات است، مدیریت کمتر در اختیار بانوان بوده ‌است.
وی ادامه داد: البته با تجربیات اندک بانوان در حوزه مدیریتی نیز می‌توان موانع را رفع کرد.

معاون استاندار خراسان ‌رضوی گفت: در شوراهای شهر و روستا نیز برنامه ریزی دقیق و عملیاتی مغفول مانده و شوراها پس از مدتی فعالیت دچار روزمرگی می‌شوند.
وی افزود: داشتن برنامه عملیاتی توسعه برای شهر و روستا لازم است و این برنامه‌ریزی باید با هم افزایی انجام شود.
موسوی ادامه داد: شوراها در حوزه تدوین برنامه عملیاتی باید ورود کنند و در استانداری نیز با همه امکانات در این حوزه آماده همکاری هستیم.
رییس شورای اسلامی استان خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: این نشست با هدف بررسی مشکلات بانوان در شهرها و بایدها و نبایدهای حضور بانوان در شوراهای اسلامی شهرها برپا شده است.
شهناز رمارم افزود: در نشست امروز ۲۴ بانوی فعال در شوراهای شهر استان دعوت شده‌ بودند که فقط ۱۲ نفر آنان حضور یافتند و باید این عدم حضور بانوان و مشکلات موجود در این خصوص آسیب‌شناسی شود.
وی ادامه داد: تلاش می‌شود از طریق برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی علاوه بر آسیب‌شناسی مشکلات، از تجربیات بانوان در حوزه‌های مختلف مدیریتی استفاده شود.

تعداد اعضای شوراهای اسلامی استان هشت هزار و ١٠٠ نفر است که ١٩١ نفر از این تعداد را بانوان تشکیل می دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha