فرماندار: صد درصد تعهدات ایجاد اشتغال در شهرستان البرز تحقق یافت

قزوین - ایرنا - فرماندار شهرستان البرز گفت : تعهد اشتغال امسال این شهرستان دوهزار ۲۲۷ شغل بود که خوشبختانه بطور کامل و بیش از صددرصدی تحقق یافته است.

به گزارش روز جمعه ایرنا محمد نصیری با بیان این مطلب افزود: بر اساس آمار دقیق و معیارهای تعریف شده امسال زمینه اشتغال برای دو هزار و ۸۰۰ نفر در سطح این شهرستان فراهم شده است که این میزان نشان دهنده تحقق ۱۰۹ درصدی است.
وی یادآورشد: هم اکنون این آمادگی وجود دارد تا افرادی که دارای مهارت لازم در یکی از زمینه‌های صنعتی هستند را به واحدهای صنعتی و تولیدی برای کار معرفی کنیم.
نصیری گفت: افرادی که در حال حاضر فاقد مهارت‌های لازم هستند می‌توانند در مراکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان در زمینه‌های مختلف مهارت آموزی داشته باشند و سپس در واحدهای صنعتی شهرستان مشغول فعالیت شوند.
به گفته وی افرادی هم که فاقد مهارت لازم هستند نیز با توجه به نوع نیاز واحدهای صنعتی به کار گرفته می‌شوند.
فرماندار شهرستان البرز گفت : با توجه به شرایط مناسب واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان هیچ گونه مشکلی در خصوص جذب و بکار گیری نیروهای ماهر و یا حتی غیر ماهر در واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان وجود ندارد و علاقمندان می‌تواند برای اشتغال به مراکز کار یابی و یا حتی فرمانداری مراجعه کنند.
نصیری افزود: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری باید از ‏تولیدات کارخانجات شهرستان با خرید کالاهای آنها حمایت کرد و در ‏خصوص اشتغال ایجاد شده نیز ادارات نباید فقط به اشتغال تعهد شده ‏اکتفا کرد بلکه باید از همه ظرفیت ها برای اشتغال استفاده کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha