۲۰طرح دریایی بندری با حضور وزیر راه دربندرشهید رجایی بهره برداری شد

بندرعباس- ایرنا- ۲۰طرح بندری و دریایی بندر شهید رجایی به ارزش ۳ هزار ۳۵۶ میلیارد ریال به صورت تجمیع شده پنجشنبه شب با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، افتتاح ۱۳ مخزن نگهداری فرآورده های نفتی به عنوان نخستین واحد تولیدی روغن های دریایی در بندرشهید رجایی از مهم ترین طرح هایی بود که به نمایندگی از ۲۰ پروژه بندری و دریایی با سرمایه گذاری بخش خصوصی افتتاح و بهره برداری شد.

سرمایه گذار این طرح نفتی در بندرشهید رجایی در ابتدای این مراسم در خصوص ویژگی های مخازن نفتی گفت: این مخازن با مساحت ۷هزار و ۸۹۲ مترمربع و حجم عملیاتی ۱۳ هزارو ۵۰۰ مترمکعب و با سرمایه گذاری ۳۵۰میلیارد ریال احداث شده که زمینه اشتغال ۸۰ نفر را فراهم کرده است.
سیدمجید طباطبایی، افزود: این طرح در زمینه تهیه، تولید، ساخت و توزیع انواع روانکارهای صنعتی، خودرویی و دریایی فعالیت دارد و با مساعدت بندرشهید رجایی اولین محصول این شرکت تا قبل از پایان امسال به میزان ۱۰۰ هزار لیتر روغن دریایی تولید می شود.
این سرمایه گذار در حوزه روغن های دریایی، ضمن قدردانی از تیم اجرایی و مهندسی بندرشهید رجایی، مخزن داری و تخلیه و بارگیری تانکر و کشتی برای انواع روغن های روانکاری به ظرفیت ۱۵ هزار و ۶۰۰ مترمکعب و تخلیه و بارگیری از کشتی از ۴ اسکله بندر نفتی خلیج فارس و تولید و توزیع محصولات در هرمزگان و استان های همجوار را از جمله مزیت های این طرح عنوان کرد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =