مدیرکل ورزش استان همدان: تصمیم گیری شتابزده به تیم پاس لطمه می‌زند

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: هرگونه اقدام شتاب زده به تیم فوتبال پاس ضربه می‌زند و باید با بررسی دقیق و همه جانبه شرایط باشگاه، برای انتخاب سرمربی جدید و بهبود اوضاع تیم تصمیم گیری شود.

"حمید سیفی" روز جمعه در گفت وگویی اختصاصی با خبرنگار ایرنا ضمن تشریح وضعیت فعلی پاس همدان پس از رفتن سرمربی تیم و بروز برخی مسایل حاشیه ای، اظهار داشت: بروز این قبیل مسایل در فوتبال طبیعی است و به هواداران اطمینان می دهم که جای هیچ گونه نگرانی نیست.

وی تصریح  کرد: شرایط تیم پاس را به دقت رصد می کنیم و برهمین اساس در راستای حل اساسی مشکلات موجود تیم از هر گونه اقدام احساسی و تصمیم گیری شتابزده و عجولانه پرهیز خواهیم کرد.

سیفی افزود: جدایی مهدی پاشازاده یکسری مشکلات و پیامدهای منفی برای تیم فوتبال پاس به دنبال داشت که باید مدیریت شود و مهم ترین کار در شرایط فعلی انتخاب سرمربی جدید بر اساس معیارهای فنی و کارشناسی است.

وی با تاکید بر اینکه پس از انجام کار کارشناسی و بررسی دقیق، تصمیم گیری نهایی در خصوص انتخاب سرمربی با مدیرعامل باشگاه پاس است، گفت: حمایت‌های مالی "امیر عظیمی" مدیرعامل باشگاه برای موفقیت تیم فوتبال پاس شایسته تقدیر است و باید به تصمیم وی برای انتخاب سرمربی جدید تیم نیز احترام گذاشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه انتخاب سرمربی حق طبیعی مدیریت باشگاه است، افزود: از هواداران بابت تعصبی که به تیم پاس دارند صمیمانه  قدردانی می‌کنم و اظهار نظر در این زمینه و پیگیری وضعیت تیم را نیز حق مسلم آنها می دانیم،  اما تصمیم نهایی در این خصوص را مدیرعامل باشگاه می گیرد.

وی افزود: اسامی مطرح شده به عنوان سرمربی جدید تیم گمانه زنی رسانه ای است و در نهایت مدیرعامل باشگاه با بررسی دقیق شرایط مبتنی بر اصول فنی و حرفه ای، گزینه موردنظر را اعلام خواهد کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خاطرنشان کرد: از همه دلسوزان و دوستداران تیم پاس می‌خواهم که کمک حال تیم و مدیریت باشگاه باشند چرا که هر موفقیت و افتخاری در ورزش با همدلی و اتحاد بدست می آید. 

وی اضافه کرد: مدیرعامل باشگاه پس از شرایط پیش آمده درخواست استعفا کرده بود که با آن موافقت نشد و بهتر است همه دست اندرکاران زمینه برای حمایت از تیم و موفقیت مجموعه باشگاه را فراهم کنند.

سیفی در خصوص انتخاب سرمربی جدید نیز اظهار داشت: مسابقات ورزشی همواره آبستن حوادث تلخ و شیرین است و نمی‌توان اطمینان داد که با انتخاب یک فرد، موفقیت حاصل می شود.

وی همچنین ضمن قدردانی از حمایت های رییس هیات فوتبال همدان از تیم پاس، اظهار امیدواری کرد که با تلاش بازیکنان و حمایت‌ هواداران شرایط برای موفقیت بیش از پیش تیم در ادامه مسیر و حضور موفق در لیگ دسته ۲ و جام حذفی فراهم شود.

تیم پاس همدان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارد.

شماری از هواداران روز گذشته با حضور در تمرین تیم پاس، خواستار معرفی سرمربی جدید این تیم شدند.

مهدی پاشازاده سرمربی پاس هفته گذشته در اعتراض به مشکلات مالی و کمبود امکانات از این تیم جدا شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =