۸ پروژه مدیریت شهری در خراسان جنوبی افتتاح شد

بیرجند - ایرنا - هشت پروژه مدیریت شهری استان خراسان جنوبی روز پنجشنبه همزمان با بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت کشور و با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری افتتاح شد.

استاندار خراسان جنوبی در حاشیه آیین افتتاح همزمان این طرح‌ها در محل استانداری گفت: امروز و در ادامه برنامه‌های افتتاح طرح‌های ملی توسط رییس جمهوری، طرح‌های ملی وزارت کشور در استان‌های مختلف از جمله خراسان جنوبی به بهره‌برداری رسید.

حمید ملانوری افزود: در این برنامه هشت پروژه از شهرداری‌های طبس، قاین، بشرویه، نیمبلوک، سرایان و ارسک افتتاح شد.

وی بیان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها برای ۲۴۷ نفر اشتغال ایجاد شد و اعتبار هزینه شده برای اجرای آنها ۳۵۶ میلیارد ریال است.

استاندار خراسان جنوبی گفت: پروژه‌های مدیریت شهری شامل افتتاح پارک بانوان و شبکه جداسازی آب فضای سبز در طبس گلشن، میدان نیروگاه و جاده سلامت در قاین است.

وی ادامه داد: اجرای پروژه عملیات ساماندهی، بازسازی و تکمیل فاز یک پارک بهارستان در شهر بشرویه، فاز دوم پارک فرهنگ در شهر نیمبلوک، مجتمع تجاری شهر سرایان و پارک شهدای گمنام شهر ارسک از دیگر پروژه‌هایی است که در این مراسم به بهره‌برداری رسید.

امروز در پنجاه و چهارمین هفته از افتتاح طرح‌های مهم ملی کشور با شعار "تدبیر و امید برای جهش تولید" که از طریق ویدیو کنفرانس و با حضور رییس جمهوری برگزار شد، پروژه‌های مدیریت شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور در استان‌ها افتتاح شد.

خراسان جنوبی به مرکزیت بیرجند ۱۱ شهرستان دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha