۱۴ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۹
کد خبرنگار: 961
کد خبر: 84251989
۰ نفر

برچسب‌ها

مشکل آب ناحیه صنعتی پارس‌آباد برطرف می‌شود

اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: با استفاده از کانال‌های آب جاری منطقه مشکل تامین آب موردنیاز صنایع ناحیه صنعتی پارس‌آباد مغان برطرف می‌شود.

به گزارش ایرنا ، محمد اهلی روز پنجشنبه در بازدید از ناحیه صنعتی پارس‌آباد افزود: پروژه تامین آب موردنیاز واحدهای تولیدی ناحیه صنعتی پارس‌آباد با تعامل فرمانداری این شهرستان و مسئولان استان و همچنین اهالی منطقه از محل کانال‌های آب موجود اجرا می‌شود.

وی از برون‌سپاری اجرای این پروژه به پیمانکار توانمند خبرداد و اظهارکرد: برای اجرای این پروژه اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی در نظر گرفته شده که تلاش می‌شود این پروژه تا پایان بهار سال آینده به سرانجام برسد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل، استقبال سرمایه‌گذاران برای حضور در این ناحیه صنعتی را  چشمگیر دانست و گفت: در ۲ سال اخیر با اعطای مشوق‌های ارائه شده و تخفیف‌های در نظر گرفته شده، سرمایه‌گذاران خوبی در این ناحیه حضور یافتند که با اجرای طرح‌های صنعتی آنها جهش خوبی در تولید و صنعت این شهرستان اتفاق خواهد افتاد.

اهلی بر رفع موانع تولید ، حمایت از واحدهای تولیدی و ایجاد زیرساخت‌های لازم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تاکید کرد و افزود: تامین زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مسئولان استانی است که تلاش می‌شود با ایجاد امکانات لازم در شهرک‌های صنعتی، راه برای حضور سرمایه‌گذاران در استان تسهیل شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از افزایش سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرک‌های صنعتی این استان خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۷۳ قرارداد واگذاری زمین با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از افزایش ۵۰ درصدی برخوردار است.

وی این میزان واگذاری‌ها در ۲۶ هکتار زمین صنعتی را قابل تحسین دانست و گفت: از ابتدای تاسیس شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل تاکنون ۱۳۴۰ قرارداد واگذاری زمین با سرمایه‌گذاران منعقد شده است که شهرک صنعتی ۲ اردبیل با ۵۸۰ قرارداد بیشترین سهم را در واگذاری‌ها به خود اختصاص داده است.

استان اردبیل دارای ۱۹ شهرک و نواحی صنعتی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =