زنگ جشن نیکوکاری از طریق شبکه شاد نواخته شد

تبریز - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی شهرستان مرند گفت: با توجه به وجود ویروس کرونا، زنگ جشن نیکوکاری به‌صورت مجازی در شبکه شاد به صدا در آمد.

محمد رستمی روز پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شبکه شاد به جهت حضور بیشتر دانش آموزان و خانواده های آنها، فرصت مناسبی برای افزایش کمک به نیازمندان در شهرستان است.

وی با بیان اینکه جشن نیکوکاری، امسال با شعار «عیدی برای همه» برگزار می شود، افزود: هدف از برگزاری جشن نیکوکاری، کمک به نیازمندان و تقسیم شادی ها در میان خانواده ها در آستانه عید است.

رستمی خاطرنشان کرد: در اجرای برنامه های هفته احسان و نیکوکاری، آموزش و پرورش، صدا و سیما و بسیج، کمیته امداد را همراهی می کنند و امیدواریم با فرهنگ سازی کمک به همنوع در بین اقشار مختلف مردم، در جهت کاهش فقر و محرومیت در جامعه قدم برداریم.

رییس کمیته امداد امام خمینی مرند افزود: در این راستا، پایگاه های جمع آوری کمک‌های مردمی از امروز ۱۴ اسفند در سطح شهر و در روز جمعه ۱۵ اسفند نیز در حسینیه امام (ره) آماده دریافت کمک های مردمی می باشند.

وی همچنین با اشاره به پرداخت عیدی توسط کمیته امداد به خانواده های تحت پوشش گفت: کمیته امداد مرند نیز در نظر دارد علاوه بر آن، مبلغی را نیز با کمک خیران در آستانه عید به مددجویان پرداخت کند.

شهرستان مرند با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غرب تبریز واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =