بودجه ۲۰ میلیارد تومانی شهرداری بستان‌آباد تصویب شد

تبریز-ایرنا - شهردار بستان‌آباد گفت: بوجه سال آینده این شهر به میزان ۲۰ میلیارد تومان به اعضای شورای اسلامی شهر تصویب رسید.

مجید ممی زاده روز پنجشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه بودجه سال گذشته شهرداری بستان آباد ۱۲ میلیارد تومان بود، افزود: با در نظر گرفتن درصد تحقق سه ماهه سال قبل و ۹ ماهه سال جاری بودجه شهرداری و رعایت ضوابط جاری، پیشنهاد ۱۶ میلیارد تومانی این هاد به شورای شهر بستان آباد تقدیم شد که آنان نیز پس از تبادل نظر و با نگاه توسعه ای، بودجه سال آتی را ۲۰ میلیارد تومان بستند.

وی از شروع عملیات احداث میدان از سمت تهران، تکمیل میدان ولایت و بهره برداری از کارخانه آسفالت مشارکتی به عنوان برخی از طرح های شاخص عمرانی شهرداری بستان آباد در سال آینده نام برد. 

ممی زاده، اجرای آسفالت اساسی در سطح شهر، اجرای کفپوش در مناطق مورد نیاز و اجرای سیل بند و دیواره سنگی در مناطق بحرانی را از دیگر برنامه های اولویت دار شهرداری در سال آینده برشمرد.

شهردار بستان آباد ادامه داد: بهبود مبلمان و زیباسازی شهری و احداث و تکمیل ۲ پارک در شهر بستان آباد از دیگر برنامه های اولویت دار شهرداری برای سال ۱۴۰۰ است.

وی با اشاره به بدهی ۹ میلیارد تومانی شهرداری بستان آباد به پیمانکاران و کارکنان شرکتی و اداری در زمان تحویل گرفتن سکان شهرداری گفت: با تلاش شبانه روزی پرسنل شهرداری و حمایت های شورای اسلامی شهر و فرماندار و نماینده مردم شهرستان بستان آباد در مجلس شورای اسلامی، حقوق و مزایای معوقه به حداقل رسیده است.

ممی زاده افزود: تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بر مبنای تامین رضایت مندی همشهریان گرامی خواهد بود.

شهر بستان آباد با بیش از ۲۰ هزار نفر جمعیت در ۵۰ کیلومتری شرق تبریز واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =