۷۲ پایگاه جشن نیکوکاری در گنبدکاووس برپا است

گنبدکاووس - ایرنا - کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) گنبدکاووس در آستانه سال جدید با برپایی ۷۲ پایگاه و مرکز نیکوکاری اقدام به جمع‌آوری کمک‌ نقدی و کالایی مردم و نیکوکاران و توزیع آن بین مددجویان کرده است.

روسای ۲ اداره کمیته امداد منطقه یک و دو گنبدکاووس روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ضمن قدردانی از کمک‌های مردم و نیکوکاران این شهرستان به جشن نیکوکاری، برلزوم استمرار کمک‌های خیرخواهانه و دستگیری از نیازمندان در آستانه سال نو تاکید کردند. 

رییس کمیته امداد منطقه یک گنبدکاووس گفت که باتوجه به شرایط کرونایی، چهار پایگاه ثابت، ۱۹ پایگاه سیار  و ۲۲ مرکز نیکوکاری در محلات این شهر برای دریافت کمک نیکوکاران دایر شد.

محمد باقرپور افزود: علاوه بر این درمناطق روستایی گنبدکاووس نیز پایگاه‌های بسیج با همراهی عاملان زکات کمیته امداد اقدام به جمع‌آوری کمک های مردمی و توزیع آن بین نیازمندان روستاها می‌کنند.

به گفته وی، مراسم جشن نیکوکاری دیروز ۱۳ اسفند در مدارس برگزار شد و فردا جمعه نیز در مصلی‌های نمازجمعه برگزار خواهد شد.

باقرپور اضافه کرد: مردم و نیکوکاران گنبدکاووس می‌توانند علاوه بر تحویل حضوری کمک‌های نقدی و کالایی خود به پایگاه‌های ثابت و سیار سطح شهر در محل اداره و نیز مراکز نیکوکاری در محلات، کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۸۹۹۴ و یا شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ و یا از طریق سامانه #۰۱۷۱۱*۸۸۷۷* به حساب کمیته امداد منطقه یک این شهرستان واریز نمایند.

وی گفت: این اداره هفت هزار و ۱۱۹ خانوار با جمعیت ۱۳ هزار و ۴۴ نفر زیرپوشش دارد.

به گفته این مقام مسوول، مردم و نیکوکاران گنبدکاووس پارسال ۲ میلیارد و ۶۸۲ میلیون ریال به اداره کمیته امداد منطقه یک گنبدکاووس در قالب جشن نیکوکاری اهدا کردند.

همچنین رییس اداره کمیته امداد منطقه ۲ گنبدکاووس نیز به ایرنا گفت که امسال برای جمع آوری کمک‌های مردم و نیکوکاران این شهرستان به جشن نیکوکاری ۲ پایگاه ثابت، هفت پایگاه سیار و ۱۸ مرکز نیکوکاری در محلات آماده جمع‌آوری کمک‌ مردم هستند.

محسن خداپرست افزود: در مناطق روستایی حوزه فعالیت این اداره نیز کمک‌های مردم و نیکوکاران با محوریت پایگاه‌های بسیج و با همکاری و همراهی عاملان زکات، شوراها و دهیاران جمع آوری و بین نیازمندان همان روستا یا روستاهای همجوار توزیع خواهد شد.

وی با قدردانی از کمک‌ نقدی و کالایی پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی سال گذشته مردم و نیکوکاران گنبدکاووس به جشن نیکوکاری اضافه کرد: شهروندان و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره کارت‌های بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۰۹۰۹۰ و ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۱۲۱۶ و یا از طریق سامانه #۰۱۷۱۵*۸۸۷۷*  به حساب اداره کمیته امداد منطقه ۲ گنبدکاووس واریز نمایند.

به گفته خداپرست کمیته امداد منطقه ۲ گنبدکاووس ۶ هزار و ۱۴۰ خانوار با جمعیت ۱۰ هزار و ۷۰۰ نفر زیرپوشش دارد.

کمیته امداد شهرستان ۳۷۰ هزار نفری گنبدکاووس به دلیل جمعیت و وسعت بالا و نیز با هدف رسیدگی بهتر به مددجویان و نیازمندان، از سال ۹۵ به دو منطقه یک و دو تبدیل شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =