۱۵ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۱۰
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84250858
۰ نفر

برچسب‌ها

اسکی باز زنجانی، قهرمان مسابقات آلپاین شهرنشینان شد

زنجان - ایرنا - رییس هیات ورزش اسکی استان زنجان گفت: اسکی باز منتخب این استان در رقابت‌های اسکی آلپاین شهرنشینان قهرمانی کشور عنوان قهرمانی را کسب کرد.

رضا اژدری، روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این پیکارها، روز چهارشنبه /۱۳ اسفند ماه جاری/ به میزبانی هیات اسکی تهران در رده های مختلف سنی و با حضور قریب ۱۲۰ اسکی باز دختر و پسر در پیست توچال، برگزار شد.   

وی با بیان اینکه این رقابت ها در رشته مارپیچ برگزار شد، اظهار داشت: حسین میرزایی با شایستگی و درخشش در این دوره از مسابقات توانست در رده سنی ۱۶ تا ۲۰ سال پسران به مقام قهرمانی دست یافته و نشان طلا را تصاحب کند.

اژدری از این اسکی بازان فخرآفرین زنجانی به عنوان یک ورزشکار خوش‌آتیه یاد کرد و افزود: این پیروزی برای نخستین بار از سوی این ورزشکار برای اسکی استان زنجان به دست آمد و به حتم این موفقیت، فصل جدیدی از ورزش اسکی استان در عرصه قهرمانی خواهد بود.

رییس هیات اسکی استان زنجان، گفت: این اسکی باز شایسته زنجانی که تمرینات خود را زیر نظر " رضا و مهدی اژدری" انجام داده و می دهد به مربیگری و سرپرستی محمدجعفر میرزایی در این پیکارها حاضر شد و اسکی زنجان را در این رشته ورزشی پرآوازه کرد.

اژدری افزود: طی سال های ۹۷ و ۹۸ که ۲ دوره اردوی آمادگی در زنجان برگزار شد "سید ‌نظام صید" از مربیان اسبق تیم ملی این رشته ورزشی ایران با این اسکی باز توانمند زنجانی کار کرد که به حتم آموزش های ارایه شده از سوی این مربی مجرب در کسب این پیروزی دلنشین بی تاثیر نبوده است.

وی یادآور شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، هیات اسکی استان زنجان به دلیل ترس از ابتلا ورزشکاران به این بیماری منحوس، فقط با یک اسکی باز در این دوره از رقابت های اسکی آلپاین شهرنشینان قهرمانی کشور، حضور پیدا کرد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =