۴۹ واحد صنفی به‌دلیل رعایت‌نکردن پروتکل بهداشتی در شوط پلمب شد

ارومیه- ایرنا- فرماندار شوط گفت: امسال ۴۹ واحد صنفی در این شهرستان به دلیل رعایت‌نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی مربوط به بیماری کووید ۱۹ پلمب شده است.

حسن عبداللهی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:همچنین امسال، بازرسان صنعت، معدن و تجارت، شبکه بهداشت و نیروی انتظامی به صاحبان ۲۶۵ واحد صنفی در خصوص رعایت موارد بهداشتی مربوط به کرونا تذکر دادند.

وی اضافه کرد: در صورت عدم رعایت موارد بهداشتی و افزایش تجمع‌ها، محدودیت‌های سخت که برای فضای کسب و کار در آستانه عید بسیار نامناسب است، اعمال خواهد شد.

فرماندار شوط اظهار کرد: صاحبان ۷۵ درصد واحدهای صنفی شوط  دستورالعمل‌ها و پروتکل  بهداشتی را رعایت می‌کنند و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

عبداللهی از اجرای طرح "ناظران سلامت" با همکاری اعضای جوان و داوطلبان در قالب مشارکت با شبکه بهداشت و درمان خبر داد و گفت: در این طرح، ضمن بازرسی از اصناف، تذکر لسانی در مورد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان تشدید می شود.

شوط در وضعیت آبی کرونایی قرار داشت ولی طی ۲ هفته متوالی به زرد و نارنجی تغییر وضعیت داد؛ هم اکنون وضعیت این شهرستان در حالت زرد است.

این شهرستان در شمال آذربایجان غربی واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha