آیین تجلیل از قوی‌ترین مرد ایران در اراک برگزار شد

اراک - ایرنا -آئین تجلیل از «محسن مسن‌آبادی» قوی‌ترین مرد ایران عصر روز چهارشنبه با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان در اراک برگزار شد.

استاندار مرکزی در این آیین  گفت: اجرای سیاست‌های تشویقی نسبت به ورزشکاران عامل اصلی ایجاد انگیزه در جوانان و توسعه ورزش قهرمانی و همگانی است.

« سیدعلی آقازاده» افزود: جوانان و نوجوانان با مشاهده اینکه تلاش ورزشکاران از نگاه مسئولان پنهان نمی‌ماند بیشتر به سمت و سوی ورزش گام برمی‌دارند که این مهم نقش موثری در توسعه ورزش و در نهایت سلامت اجتماعی دارد.
وی ادامه داد: محسن مسن‌آبادی بعد از ۱۰ سال تلاش و کوشش شبانه‌روزی موفق به کسب عنوان قوی‌ترین مرد ایران شد و تمامی دستگاه‌های اجرایی و مردم باید با حمایت‌های خود تلاش‌های این ورزشکار با اخلاق را ارج نهند.
استاندار مرکزی اظهار داشت: اعطای هزینه بیش از ۷۰ درصد یک واحد مسکونی به پاس تلاش‌های محسن مسن‌آبادی به این ورزشکار در شورای مسکن استان مطرح می‌شود و اداره کل مسکن و شهرسازی نیز باید رایزنی‌های لازم را در وزارت مسکن انجام دهد.
آقازاده بیان کرد: با توجه به هزینه بالای ورزش محسن مسن‌آبادی علاوه بر پرداخت بخشی از هزینه مسکن وی اعتبارات نقدی نیز برای این ورزشکار ارزنده در نظر گرفته شده است.
در این آیین نهادهای مختلف استان مرکزی از جمله اداره کل ورزش و جوانان، اتاق بازرگاتی، صنایع، معادن و شهرداری و شورای اسلامی شهر و تعدادی از صنایع استان با اعطای مبالغ نقدی از زحمات محسن مسن آبادی تجلیل کردند.

محسن مسن‌آبادی در مسابقات قوی‌ترین مردان ایران که اوایل اسفندماه جاری در ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، مقام نخست این مسابقات را به دست آورد و به عنوان قوی‌ترین مرد ایران معرفی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =