معاون سپاه قدس: شهید سلیمانی معمار  قدرت دفاعی ایران بود

گناوه – ایرنا – معاون سپاه قدس گفت: شهید سلیمانی  توانست قدرت دفاعی ایران را  به عنوان مهم ترین مولفه بین المللی معماری کند.

به گزارش ایرنا، رستم قاسمی عصر چهارشنبه  در تالار میلاد بندر گناوه از توابع استان بوشهر افزود: شهید سلیمانی گروه جنایتکار داعش را که دست پرورده آمریکا بود و قصدتقابل با ایران را داشت ،  شکست داد.

وی اظهارکرد: مکتب شهید سلیمانی ، مکتب حرف نبود و در میدان حضور داشت  و قولی که می‌داد عمل می‌کرد.

وی گفت: عملکرد شهید سلیمانی به گونه ای بود که همه سلایق و جناحهای  سیاسی  و همه اقوام  او را دوست داشتند.

وزیر نفت دولت دهم  ادامه داد: دانش آموزان و دانشجویان بعنوان آینده سازان ممکلت باید سیره و منش شهید سلیمانی را در زندگی فردی و اجتماعی خود  عملی کنند.

وی گفت: حاکم شدن تفکر شهید سلیمانی در شرایط کنونی کشور لازم و ضروری است.

وزیر سابق نفت به توانمندی‌های ایران و ایرانی اشاره کرد و افزود: توانمندی در ایران و ایرانی بسیار وجود دارد که اگر بخواهیم  می‌توانیم به دستاوردهای بیشتری نایل شویم.

معاون سپاه قدس به وضعیت کنونی اقتصاد کشور اشاره کرد و افزود: باید  با پرهیز از این رویکرد ، با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها، ریل‌گذاری مناسب و به موقع صورت گیرد که تحقق آن مشکلات را مرتفع خواهد کرد.

قاسمی افزود: کشوری که ثروت‌های زیادی دارد و  در ردیف پنجم قدرت نظامی جهان قرار دارد  نباید از لحاظ اقتصادی مشکلی داشته باشد.

وی گفت: باید از تجربه و توانمندی‌های داخل کشور که خیلی فراوان است استفاده کینم  که  این مهم با یک ساز و کار مناسب و تفکر عمل‌گرایی شدنی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha