۱۳ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۸
کد خبرنگار: 762
کد خبر: 84250526
۰ نفر

برچسب‌ها

ختم قرآن به یاد شهیدان در پویش «رحمان»

تهران - ایرنا - پویش ختم قرآن کریم برای شهدا با عنوان «طرح قرآنی رحمان» در پایگاه خبری نوید شاهد راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا ، پویش قرآنی «رحمان» به مناسبت هفته شهید و پاسداشت مقام شهدا در روز ۲۲ اسفند سالروز تاسیس بنیادشهید از سوی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز شد.

‌ علاقه مندان و مأنوسان با کلام وحی با شرکت در این طرح معنوی می‌توانند ثواب قرائت قرآن کریم را به روح ۲۳۰ هزار شهید دوران دفاع مقدس و ۱۷‌هزار بانوی شهید، آزاده و جانباز هدیه کنند.

 برای شرکت در پویش قرآنی «رحمان» علاقمندان می توانند به پایگاه خبری «نوید شاهد» مراجعه کنند.

بنیاد شهید و امور ایثارگران از دستگاه‌های برتر ارائه خدمات الکترونیک است

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بر اساس اعلام دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات، بنیاد شهید و امور ایثارگران در میان دستگاه‌های برتر ارائه خدمات الکترونیک قرار دارد.

ملک محمد نجفی با بیان اینکه مطابق بررسی‌ها ۱۰ دستگاه، رتبه برتر ارائه خدمات الکترونیک را کسب کرده‌اند، گفت: دستگاه‌های برتر ارائه خدمات الکترونیک شامل بنیاد شهید و امور ایثارگران، بیمه مرکزی، سازمان نقشه‌برداری، سازمان فناوری اطلاعات، سازمان بیمه سلامت، وزارت تعاون، شرکت زیرساخت، شرکت مادر تخصصی حمل و نقل، وزارت اقتصاد و شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک هستند.

وی به تشریح شاخص‌های این دوره ارزیابی پرداخت و گفت: این شاخص‌ها نسبت به دوره‌های قبل با توجه به مدل بلوغ سازمان‌ها تغییر کرده است و در ششمین دوره ارزیابی خدمات الکترونیکی دستگاه‌های اجرایی اولویت بر مبنای شاخص‌های «دولت کاربرمحور»، «دولت شفاف»، «دولت یکپارچه» و «دولت مشارکتی» در نظر گرفته‌ شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: مطابق با شاخص دولت کاربر محور قابلیت استفاده مردم از خدمات و میزان ارائه آنلاین خدمات مورد ارزیابی قرار گرفته است، در شاخص دولت یکپارچه دسترسی به زیرساخت‌های توانمندساز و ارائه خدمات الکترونیکی یکپارچه دستگاه‌های دولتی مدنظر بود در همین حال در شاخص دولت شفاف، شفافیت فرآیند ارائه خدمات و میزان شفافیت دستگاه‌های اجرایی و در شاخص دولت مشارکتی میزان الکترونیکی بودن مشارکت دستگاه‌ها و تصمیم‌گیری آنها مورد پایش قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =