۱۳ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۹
کد خبرنگار: 1003
کد خبر: 84250432
۰ نفر

برچسب‌ها

ضارب شهدای مدافع وطن در دره شهر دستگیر شد

ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی ایلام از دستگیری فردی خبر داد که چند روز پیش ۲ نفر از نیروهای انتظامی استان را در پل گاومیشان شهرستان دره شهر به شهادت رسانده بود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ دلاور القاصی مهر روز چهارشنبه گفت: با اقدام به موقع پلیس آگاهی ، پلیس امنیت عمومی و انتظامی شهرستان دره شهر ضارب شهدای مدافع وطن دستگیر شد.

وی افزود: با اقدام به موقع پلیس آگاهی استان ایلام، ضارب شهدای مدافع وطن که چند روز گذشته ۲ نفر از ماموران پلیس را به شهادت رسانده بود، دستگیر شد.

فرمانده انتظامی ایلام یادآور شد: در پی شهادت ۲ نفر از ماموران انتظامی شهرستان دره شهر موضوع دستگیری شرور مسلح و فراری به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

القاصی مهر اضافه کرد: شرور مسلح پس از به شهادت رساندن سروان سیدروح‌الله باسره و سرباز وظیفه محمدمهدی دیرکوند، از محل وقوع جرم فرار و در کوه های شهرستان دره شهر مخفی شده بود.

فرمانده انتظامی استان ایلام تاکید کرد: با تلاش پلیس آگاهی پلیس امنیت و انتظامی شهرستان دره‌شهر و با تلاش شبانه روزی و بی وقفه این شرور مسلح در کوه های صعب العبور شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =