۸۵ هزار تبلت دیگر برای دانش‌آموزان محروم تهیه شد

تهران-ایرنا- جانشین وزیر آموزش و پرورش از تهیه ۸۵ هزار تبلت توسط بسیج دانش‌آموزی و بسیج فرهنگیان برای دانش آموزان محروم در قالب «پویش نذر هوشمند»  خبر داد.

سید جواد حسینی در نشست هم اندیشی پیرامون رفع مشکل عقب افتادگی تحصیلی دانش آموزان که به همت معاونت فرهنگی - اجتماعی سپاه پاسداران و در محل این معاونت برگزار شد، اظهار کرد: با راه اندازی پویش نذر هوشمند توسط بسیج دانش آموزی تاکنون منابع تأمین ۶۰ هزار تبلت برای دانش آموزان کم برخوردار فراهم شده است و این پویش قابلیت تسری به تمامی پایگاه های بسیج و اقشار را دارد.

 وی  اضافه کرد: بسیج فرهنگیان نیز با مشارکت فرهنگیان بسیجی، تاکنون ۲۵هزار تبلت برای دانش آموزان نیازمند تهیه کرده است.

به گزارش روز چهارشنبه وزارت آموزش و پرورش حسینی با بیان این که بیش از ۷۰۰ هزار دانش آموز از دسترسی به اینترنت و شبکه شاد به دلیل نبود امکانات ارتباطی، بویژه در مناطق صعب العبور، محروم هستند، افزود: آموزش این دانش آموزان نیز باید با جدیت پیگیری شود و بسیج  در کنار معلمان می‌تواند به کمک آموزش و پرورش بیاید.

 در این نشست مقرر شد جانشین وزیر در طرح هدایت، به نمایندگی از وزارت آموزش و پرورش  و معاونت فرهنگی سپاه پاسداران در قالبپنج کارگروه، نیازمندی های لازم را احصا وآن را به تفاهم نامه ای برای همکاری فراگیر در راستای کاهش مشکلات تحصیلی دانش آموزان، افزایش کیفیت آموزشی و کاهش بازماندگان از تحصیل تبدیل کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =