۱۳ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۴۳
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 84250352
۰ نفر

برچسب‌ها

سارق حرفه‌ای در اردبیل دستگیر شد

اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری یک سارق حرفه‌ای و اعتراف او به ۳۵ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش ایرنا ، سردار هوشنگ حسینی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت سیم کابل برق و مخابرات در شهر اردبیل، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام بررسی‌های تخصصی و تحقیقات میدانی از محل وقوع سرقت‌ها و افزایش کنترل‌های انتظامی رد پای سارق سابقه‌دار و حرفه‌ای در رابطه با سرقت‌های به وقوع پیوسته را شناسایی کردند.

وی با بیان اینکه این سارق جزو اراذل و اوباش شناسنامه دار اردبیل بود، اظهارکرد: ماموران با هماهنگی مراجع قضایی و مراقبت‌های نامحسوس این سارق حرفه‌ای را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به انجام بازجویی‌های پلیسی بیان‌کرد: سارق دستگیر شده با مشاهده مستندات و مدارک قانونی لب به سخن گشود و به ارتکاب ۳۵ فقره سرقت سیم کابل برق و مخابراتی اعتراف کرد.

سردار حسینی با اشاره به دستگیری یک مال‌خر اموال مسروقه در رابطه با سرقت‌های کشف شده اضافه کرد: متهمان با دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.

وی با هشدار به سارقان و افراد هنجارشکن خاطر نشان کرد: امنیت جامعه خط قرمز پلیس بوده و پلیس اجازه خدشه‌دار کردن آن را به سارقان و افراد هنجارشکن نخواهد داد.

وی گفت: توجه به هشدارهای انتظامی و کاربردی کردن آموزش‌های همگانی پلیس در حوزه پیشگیری از سرقت، ضامن ناکامی سارقان است.

وی با بیان اینکه بهترین راه برای پیشگیری از سرقت‌ها همکاری مردم با پلیس است، افزود: هموطنان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موارد را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =