درخواست ایران برای میزبانی گروه سوم انتخابی جام جهانی ارسال شد

تهران- ایرنا- ایران به منظور میزبانی دیدارهای باقیمانده انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، درخواست خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) ارسال کرد.

به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران در گروه C دور دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین با تیم‌های عراق، بحرین، هنگ‌کنگ و کامبوج هم‌گروه است. بر همین اساس فدراسیون فوتبال ایران با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا، درخواست میزبانی در گروه C را ارسال کرد.

با توجه به اینکه تا هفته آتی فرصت ارسال فرم‌های درخواست میزبانی دیدارهای باقیمانده انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در گروه C و دیگر گروه‌ها وجود دارد، فدراسیون فوتبال ایران امروز ۱۳ اسفندماه آمادگی خود در گروه C در بالاترین سطح پروتکل‌های بهداشتی، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری اعلام کرد.

این خبر در حالی روی خروجی تارنمای فدراسیون فوتبال کار شده که چندی پیش هم اعلام آمادگی فدراسیون برای گرفتن میزبانی منتشر شده بود. حال باید دید در نهایت میزبانی این گروه به کدام تیم خواهد رسید. مسابقاتی که قرار است در خردادماه سال ۱۴۰۰ برگزار شود و در جریان آن شاگردان دراگان اسکوچیچ به مصاف تیم‌های هنگ‌کنگ، کامبوج، بحرین و عراق خواهند رفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =