بهره‌برداری از ۵ پروژه‌ بزرگ شهری با حضور رییس‌جمهوری

تهران- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهر و روستایی وزیر کشور گفت:آیین رونمایی و بهره‌برداری طرح‌های عمرانی شهرداری‌ها فردا پنجشنبه با حضور ویدئوکنفرانسی رییس‌جمهوری برگزار می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مهدی جمالی نژاد با اعلام این خبر گفت: به منظور تبیین دستاوردها و اقدامات دولت تدبیر و امید و اطلاع رسانی اقدامات موثر مجموعه مدیریت شهری در کشور، آیین رونمایی و افتتاح از پروژه‌های عمرانی شهرداری ها در روز پنجشنبه ۱۴ اسفند با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئوکنفرانس برگزار می‌شود.

رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ادامه داد: از میان پروژه‌های شاخص احصا شده از شهرداری‌های سراسر کشور ۵ پروژه بهره‌برداری از ایستگاه‌های مترو قیام و دولاب تهران، پایانه و پارکینگ زیرسطحی آزادی مشهد مقدس، مجتمع تجاری، اداری و فرهنگی شهر گرگان، مجموعه تفریحی، گردشگری ایران کوچک شهر کرج و میدان بزرگ میوه و تره بار بندرعباس در این مراسم با حضور رییس جمهوری افتتاح خواهند شد.

به گفته جمالی نژاد؛ پیش از این آیین رونمایی و افتتاح ۵ پروژه ملی و شاخص مدیریت شهری ۲۷ آذر امسال در حضور رییس جمهور برگزار ‌شده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha