شماره جدید فصلنامه علمی - پژوهشی گفتمان راهبردی فلسطین منتشر شد

تهران- ایرنا- شماره جدید فصلنامه علمی- پژوهشی گفتمان راهبردی فلسطین حاوی ۶ مقاله علمی- پژوهشی منتشر شد. چهارمین شماره که مربوط به زمستان ۱۳۹۹ است، به‌زودی برای مشترکین فصلنامه ارسال می‌شود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی، شماره ۴ حاوی مقالات متنوع علمی- پژوهشی است که به زبان‌های فارسی، عربی، عبری و انگلیسی توسط پژوهشگران و اساتید دانشگاه به نگارش درآمده است.  

مقالات فارسی شامل «تاثیر عوامل ژئوپلیتیکی رژیم صهیونیستی بر امنیت آن»  نوشته حمید حکیم، «عوامل موثر در شکل‌گیری سیاست خارجی- امنیتی اسرائیل در مجموعه امنیتی خاورمیانه»  نوشته مشترک محمدباقر خرمشاد و عبدالله سهرابی، «تحلیل المان‌های نقش آفرینی امارات متحده عربی در منطقه غرب آسیا»  نوشته مشترک جواد رکابی شعرباف و علی سلطانی‌فرد است.

همچنین در این شماره از فصلنامه، مقاله عبری «عادی‌سازی روابط اسراییل با حوزه خلیج‌فارس»  نوشته عاموس یادلین درج شده است.

در بخش عربی نیز مقاله‌ای با عنوان «تحولات موضع اسراییل در قبال عادی‌سازی، سوال این است؛ فلسطین با کیست؟» توسط طلال حاطوم به نگارش درآمده است.

در بخش انتهایی نیز مقاله‌ای انگلیسی با عنوان «بیانیه پیمان ابراهیم و هنر فریبکاری از طریق تبلیغات و روابط عمومی»  به قلم آنتونی هال نوشته شده است.

فصلنامه گفتمان راهبردی فلسطین از منشورات مجلس شورای اسلامی است که مدیر مسئولی و سردبیری آن بر عهده حسین امیرعبداللهیان است.

علاقمندان می‌توانند در تماس تلفنی با دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین به شماره ۸۸۹۱۸۲۸۲ این شماره از فصلنامه را تهیه کرده یا اشتراک بگیرند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =