جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» از فردا در تهران آغاز می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: جشن نیکوکاری «عیدی برای همه» از فردا چهاردهم اسفند در سطح استان آغاز می‌شود و تا ۲۱ اسفند ماه ادامه دارد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، سید ابوالفضل پرپنجی در حاشیه آیین اختتامیه کارآفرینی(استارتاپ ویکند) که به صورت وبینار برگزار شد به خبرنگاران گفت: جشن نیکوکاری امسال نیز همزمان با سالگرد تأسیس کمیته امداد و نیز آغاز هفته احسان و نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» با هدف جمع آوری کمک برای خانواده های نیازمند در سطح کشور و استان تهران ادامه دارد.

وی بیان کرد که مردم نوعدوست می توانند از طریق شماره کارت مجازی   ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ کمک های نقدی خود را برای خانواده های نیازمند واریز کنند.

پرپنچی با بیان اینکه کد دستوری *۸۸۷۷*۰۲۱#  و شماره گیری تلفن ثابت ۷۳۵۵ - ۰۲۱ و درج عدد ۱۶ نیز برای جذب کمک های مردم نیکوکار تهرانی در نظر گرفته شده است، بیان کرد: نیکوکاران برای اهداء کمک های غیرنقدی خود می توانند از طریق دفاتر این نهاد در سطح استان تهران اقدام کنند.  

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به همکاری بسیج، آموزش وپرورش، مساجد و دیگر سازمان ها در برگزاری جشن نیکوکاری، ابراز امیدواری کرد: در آستانه سال نو با مشارکت مردم نوعدوست و خیران شاهد شور همدلی در کمک به خانواده‌های نیازمند باشیم.

آیین اختتامیه کارآفرینی امروز با حضور مسوولان استانی برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =