۱۳ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۷
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84250056
۰ نفر

برچسب‌ها

هواشناسی برای بوشهر بارش پراکنده باران پیش‌بینی کرد

بوشهر- ایرنا- کارشناسی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می‌دهد روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته علاوه بر افزایش دما برای برخی از نقاط این استان احتمال بارش خفیف و پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق وجود دارد.

پیام مساعدی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از ظهر روز جمعه تا پایان روز یکشنبه هفته آینده به سبب وزش بادهای سرد شمال غربی به طور محسوسی کاهش خواهد یافت.

وی بیان کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که از ظهر تا پایان روز پنجشنبه به سبب وزش باد شدید جنوب شرقی و از اوایل وقت روز جمعه تا اواسط روز دوشنبه  به سبب وزش باد شدید و بسیار شدید شمال غربی، خلیج فارس به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود.

مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری و در برخی ساعت‌‎ها همراه با وزش باد، از اواخر امشب به تدریج نیمه ابری گاهی تمام ابری با احتمال بارش خفیف و پراکنده باران پیش بینی شده‌است.

وی افزود: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت هشت تا ۳۲ و روی دریا گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت پیش‎‌بینی می‎‌شود.

مساعدی اظهار کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل استان ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر و در فراساحل جنوبی استان ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =