۱۳ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۲
کد خبرنگار: 782
کد خبر: 84249799
۰ نفر

برچسب‌ها

انفجار در مرکز تست کرونا در هلند

تهران – ایرنا – وقوع انفجار در یک مرکز تست کرونا در شمال هلند که آلوده‌ترین منطقه این کشور از نظر شیوع کووید-19 محسوب می شود، مردم را نگران کرد. حدود دو ماه پیش نیز یکی برخی مراکز تست کرونا در پایتخت هلند مورد حمله قرار گرفته بود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا،  تارنمای خبری «داچ نیوز» (dutchnews) ساعتی پیش با انتشار این خبر افزود: این انفجار صبح امروز به وقت محلی در شهر   «باونکارسپل»(Bovenkarspel) واقع در شمال شرقی آمستردام پایتخت  هلند، رخ داد.

بنابراین گزارش مقامات پلیس ، این انفجار تلفاتی نداشته است.

داچ نیوز درادامه گزارش داد: برخی از رسانه های محلی علت این حادثه را انفجار در لوله  ها  اعلام کردند اما علت دقیق و ماهیت این انفجار هنوز مشخص نیست.

 اخیرا شمار نتایج مثبت مبتلایان به ویروس کرونا در منطقه باونکارسپل هلند به شدت افزایش یافته است. این منطقه آلوده ترین منطقه این کشور از نظر شیوع ویروس کرونا محسوب می شود.

داچ نیوز درادامه نوشت: این نخستین باری نیست که یک مرکز تست کرونا مورد هدف و یا حمله قرار می گیرد؛ پیش از کریسمس، برخی افراد یک مرکز تست  کرونا در جزیره اورک را به آتش کشیدند. درهمین حال درماه دسامبر سال گذشته نیز مراکز تست  کرونا در آمستردام و «اورماند» واقع در ناحیه «لیمبورگ»  نیز هدف حمله قرار گرفتند.

**۱۳۰۲**

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =